i5-10300H - GTX 1650 Ti laptopta LoL düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 11

Dross1x

Femtopat
RAM
8
Ekran kartı
gtx1650ti
Merhaba, GTX 1650 Ti - i5-10300H - 8 GB RAM donanımlı laptopumda LoL'de oyun başlayınca 144 FPS sabit alıyorum fakat orta oyun ve team fightlarda FPS droplar ve 15 FPS kadar düşük FPS ile oynuyorum. Eskiden böyle değildi. Windows 11'e geçtim diye olabilir ama 10'a geri dönüş yapamam. Ne tavsiye edersiniz? Virus vb olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mux var ise, Mux açabilirsin. Yoksa, harici bir monitör tak. Benim cihaz monster abra a5 v16.6.3, hdmi'den görüntü alamıyorum, minidisplayport'dan nvdia görüntü veriyor. Ayrıca 8 gb ram laptop'lar için yetersiz, 8x2 yaparsan, en azından drop vs düzelir.

Mux var ise, Mux açabilirsin. Yoksa, harici bir monitör tak. Benim cihaz monster abra a5 v16.6.3, hdmi'den görüntü alamıyorum, minidisplayport'dan nvdia görüntü veriyor. Ayrıca 8 gb ram laptop'lar için yetersiz, 8x2 yaparsan, en azından drop vs düzelir.
Mux i ilk defa sizden duydun nerden açabilirim acaba

Sıcaklıkları kontrol edelim. MSI Afterburner üzerinden oyun içi ölçüm yapıp fotoğraf atın.

Pazartesi fotoğraf atarım hocam. haftasonu şehir dışında olucam

Sıcaklıkları kontrol edelim. MSI Afterburner üzerinden oyun içi ölçüm yapıp fotoğraf atın.

Başkan biraz geç oldu ama Afterburner'da ssleri aldım atacağım biraz sonra @GalaxySal450

Başkan biraz geç oldu ama Afterburner'da ssleri aldım atacağım biraz sonra @GalaxySal450

Ssleri alırken bir şey fark ettim Dell cihazımda F7 tuşuna basınca FPS düşmesi oluyor F7 tuşunun işlevi cihazı Full performans modunda çalıştırmak ilk fotograf normal ayarlarda 2-3 F7 tuşuna basılı şekilde gelen FPS'ler.

Dosya Ekleri

• image (1).png
    image (1).png
    1.004,8 KB · Görüntüleme: 32
  • image (2).png
    image (2).png
    911,9 KB · Görüntüleme: 28
  • image.png
    image.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri