i5 10300H GTX 1650 Ti sistem oyunlarda FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10
Yeni sürücüden sonra falan olduysa DDU ile silip Nvidia' nın sitesinden geri yükleyin, son sürücüler sıkıntılı diye biliyorum.
evet bunu denemeyi düşünüyordum. sürücüleri de zaten düzgün yükleyemediğimi düşünüyorum. asus'un sitesinden indirdim tek tek bir de nvidia'nın sürücülerini indirdim. DDU yüklediğim tüm sürücüleri silecek midir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
evet bunu denemeyi düşünüyordum. sürücüleri de zaten düzgün yükleyemediğimi düşünüyorum. asus'un sitesinden indirdim tek tek bir de nvidia'nın sürücülerini indirdim. DDU yüklediğim tüm sürücüleri silecek midir
Evet.
yardımcı olabilir misin bu konuda
F2' ye basılı tutarak açma tuşuna basın ve F2' ye basmaya devam edin bi' menü açılınca bırakın.
asus'un sitesinden indirdim tek tek bir de nvidia'nın sürücülerini indirdim.
Bunu indirin ASUS' un sitesindeki eskidir.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet.

F2' ye basılı tutarak açma tuşuna basın ve F2' ye basmaya devam edin bi' menü açılınca bırakın.

Bunu indirin ASUS' un sitesindeki eskidir.
nvidia güncellemesini geforce experienceden yapmıştım zaten.

Evet.

F2'ye basılı tutarak açma tuşuna basın ve F2'ye basmaya devam edin bi' menü açılınca bırakın.

Bunu indirin ASUS'un sitesindeki eskidir.

Hocam peki bana bu sürücüleri sildikten sonra hangi sürücüleri yüklemem gerektiğini söyler misin? Aynı PC kullanıyoruz sanırım.

Son sürüm değil mi?
Bu arada hangi oyun sorabilir miyim? Valorant falansa oyunun sorunu o oyun sıkıntılı bu sürücüde.

Son sürüm.

Son sürüm değil mi?
Bu arada hangi oyun sorabilir miyim? Valorant falansa oyunun sorunu, o oyun sıkıntılı bu sürücüde.
Forza Horizon 4 ve LoL'de fps değerlerim düştü. Forzada ortalama 72 alıyordum şimdi 40. Lolde 120 civarı idi şimdi 40...
Attığım sürücüyü yükleyin.
Bu arada BIOS sıfırlamanıza gerek yok sıkıntı onunla ilgili değil. Farklı anladım.
peki ddu ile sıfırladıktan sonra mı yükleyeyim yoksa şimdi yükliyim mi

Yeni konular

Geri
Yukarı