i5 10300H GTX 1650 Ti sistem Valorant'ta düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
RAM
8GB
Ekran kartı
GTX 1650Ti
İşlemci
i5-10300H
Arkadaşlar benim PC özelliklerini görüyorsunuz. Bu PC'de normalde Valorant'ta 150 FPS almam gerekirken 70-60 alıyorum, GTA'da da 40 alıyorum. Sebebi nedir?

Arkadaşlar benim PC özelliklerini görüyorsunuz. Bu PC'de normalde Valorant'ta 150 FPS almam gerekirken 70-60 alıyorum GTA da 40 alıyorum sebebi nedir?

RAM'i 16 yapmanız lazım Windows'ta oyun modu kapalı olduğuna dikkat edin+ monitör kaç Hz? Son olarak deneyin diyeceğim çözüm DDU ile eski driveri silip tekrardan yüklemeniz.

Arkadaşlar benim PC özelliklerini görüyorsunuz. Bu PC'de normalde Valorant'ta 150 FPS almam gerekirken 70-60 alıyorum, GTA'da da 40 alıyorum. Sebebi nedir?
Sorun ısınma kaynaklı olabilir. MSI Afterburner ile 10 dakika oyun oynayıp değerlerin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

RAM'i 16 yapmanız lazım Windows'ta oyun modu kapalı olduğuna dikkat edin+ monitör kaç Hz? Son olarak deneyin diyeceğim çözüm DDU ile eski driveri silip tekrardan yüklemeniz.

60 Hz oyun modu açık.
Sorun ısınma kaynaklı olabilir. MSI Afterburner ile 10 dakika oyun oynayıp değerlerin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
Atcam
Atcam
10100F ile denk bir işlemciye neden çöp diyorsun? Sana göre 4 çekirdekli işlemciler de mi çöp?
8 çekirdek

Yeni konular

Geri
Yukarı