i5-10300H sisteme oyun tavsiyesi

bu videoyu izle, karakteri hatırlarsın yüksek ihtimal.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben sanırım ilk bölümü oynamışım sadece 2.bölümü indireyim.

Hocam ben sanırım ilk bölümü oynamışım sadece 2 bölümü indireyim.

Oyun, Episode 5. Siz sadece 1 Episode mi oynadınız? Öyleyse tekrar oynamanızı öneririm.

Crack oynuyorum ben ama internette hiç bulamadım hocam.

İnternetten 1. Save dosyasını bul öyle oynayabilirsin. Episode 1 bittikten sonra, menüye gel ve oyna yerine bas. Daha sonra, Episode 2 başla.

İade edeyim ilk oyunu satın alacağım.

Sezon 1 tam oynamadan sakın sezon 3 geçmeyin. Sezon 2 oynayıp, bitirmişsiniz sanırım.

@CypIosh tüm sezonları almak için bu paketi alın:

Türkçe yaması sıkıntılı diye biliyorum ama The Walking Dead: Michonne, The Walking Dead: 400 days ve ana 4 oyun var. Grafikler yenilenmiş. Eğer dersen ben Türkçe yamasız oynayamam veya Türkçe yama sıkıntısı çekemem dersen bunu al:

Son düzenleme:
Sezon 1 tam oynamadan sakın sezon 3 geçmeyin. Sezon 2 oynayıp, bitirmişsiniz sanırım.

@CypIosh tüm sezonları almak için bu paketi alın:

Türkçe yaması sıkıntılı diye biliyorum ama The Walking Dead: Michonne, The Walking Dead: 400 days ve ana 4 oyun var. Grafikler yenilenmiş. Eğer dersen ben Türkçe yamasız oynayamam veya Türkçe yama sıkıntısı çekemem dersen bunu al:

3.oyunu aldım hocam şuan yükleniyor

3. oyunu aldım hocam şu an yükleniyor.

1. sezonu oynamadan 3. sezon geçmeyin. Benim yaptığım hatayı siz yapmayın. Ben, 1. sezonu yayıncıdan izledim diye oynamadan direkt 2. sezon başlayıp tüm seriyi bitirmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı