i5 10300H ve 1650 Ti az kullanılıyor

İyi günler diliyorum öncelikler. Rocket League'de Max 62 FPS aldım çok düşük bir değer hemende 1 ssat oynadım. CS'de de 140 bandını gördüm en fazla.
i5 10300H işlemci.
1650 Ti ekran kartı.
16*1 RAM.
RAM'dan kaynaklı deseniz bende değil mesela CS'de 200 almam gerekiyorsa 180 alırım da bu değerlerde bir şey var.
Yanlışlıkla ayarları mı değiştirdim acaba?
Not: CS'de harbiden ısınıyor 80 90 bandında 96'yı gördü ama GTA 5'te 63Ü gördü en çok 55 60 FPS aldım orantısızlık var bence.
Güç tasarruf modunda idi laptop denge ve yüksek perf. A getirdim sırasıya değişen bir şey olmadı yine sadece ısındı.
Ben de aldım aynı laptoptan csgo oynamıyorum ama overwatchda aynı fps sıkıntısını yaşıyorum bi çözümünü bulabildin mi gpu'yu daha fazla kullanmak için?

Ben de aldım aynı laptoptan CS:GO oynamıyorum ama Overwatch'da aynı FPS sıkıntısını yaşıyorum bir çözümünü bulabildin mi GPU'yu daha fazla kullanmak için?

Ben rocket leagude sorun yaşamıştım ve oyun FPS'i sınırlamış sınırlamayı kaldırınca 180-200 FPS aldım, ancak csdeki sorunu çözemedim 1 haftadır da girmiyorum hem ne oldu bilmiyorum.
Bir yerlerden ödünç bir RAM bulup Dual Channel deneyemez misiniz?

RAM'i bulsa bile arka kasayı kendisi açarsa garanti dışı kalır bunu bilerek yapsın ne yapacaksa.

Ben rocket leagude sorun yaşamıştım ve oyun FPS'i sınırlamış sınırlamayı kaldırınca 180-200 FPS aldım, ancak csdeki sorunu çözemedim 1 haftadır da girmiyorum hem ne oldu bilmiyorum.

RAM'i bulsa bile arka kasayı kendisi açarsa garanti dışı kalır bunu bilerek yapsın ne yapacaksa.
Genelde laptoplar RAM takınca garanti dışı kalmıyor. Ama RAM slotları boardın altındaysa kalabilir. Ben Helios 300 var benimki garanti dışı kalmadı mesela. Ram kapağı kasanın altında kolayca ulaşılabiliyor.

Son düzenleme:
Genelde laptoplar RAM takınca garanti dışı kalmıyor. Ama RAM slotları boardın altındaysa kalabilir. Ben Helios 300 var benimki garanti dışı kalmadı mesela. RAM kapağı kasanın altında kolayca ulaşılabiliyor.

Bendeki model AN515-55 ve arka kapak tek parça. Servisi arayıp sordum snid numarasını istediler ve bu modelde arka kapağı açarsanız garanti dışı kalır dediler farz eleim açtık ram/ssd/hdd taktık veya açtık temizledik donanıma zarar vermedik ama bir süre sonra bir sorun çıktı ne yaparlar bilmiyorum. Bilen varsa bilgilendirirse çok güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı