i5-1035G1 laptopta Valorant düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

azymondias

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta sistemin karşılamasına rağmen sürekli drop vb. şeyler yaşıyorum. Grafikler düşükte, olabildiğince ince ayrıntıları düşürdüm. Format attım, temizlik yaptım. Temp vb. dosya temizliği yaptım. İnternetteki her şeyi denedim, çözüm yok.
Sistemim: Intel(R) Core(TM) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 GHz 4,00 GB (kullanılabilir: 3,70 GB harici ekran kartım yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Her şey RAM de bitiyor.

Şu an bu FPS'i almak imkansız. 32 GB RAM ve i5 10210U üstüne bir de ekran kartı ile bu FPS'i alamıyorum.

Valorant'ta sistemin karşılamasına rağmen sürekli drop vb. şeyler yaşıyorum. Grafikler düşükte, olabildiğince ince ayrıntıları düşürdüm. Format attım, temizlik yaptım. Temp vb. dosya temizliği yaptım. İnternetteki her şeyi denedim, çözüm yok.
Sistemim: Intel(R) Core(TM) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz 1.19 GHz 4,00 GB (kullanılabilir: 3,70 GB harici ekran kartım yok
En basitinden Güç seçeneklerinden Nihai Performansa ayarlayabilirsin.

Şu an bu FPS'i almak imkansız. 32 GB RAM ve i5 10210U üstüne bir de ekran kartı ile bu FPS'i alamıyorum.

Burada 4x2 var zaten, konu sahibi bu FPS'i alamaz. Nasıl bu FPS'yi alamıyorsunuz? Şaşırdım doğrusu. Ben i5 4210U ve 820M ile High 768p de 70FPS alıyordum. Kuzenim R3 3250u 8 GB RAM ile High 768p de 70 75FPS alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı