i5 10400 GTX 1660S Valorant gecikme

İşletim sistemi
Windows 10

ayazcag

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta Sova dronu ve SK'ye kurtu atarken kamera yerin altına giriyor ve yerin altından çıkınca dronu veya kurtu hareket ettirebiliyorsun. Bu da nereden baksan 3-5 saniye sürüyor. O saate kadar adamlar siteye girmiş oluyor. Her el başı sanki CS 1.6'da M4A1 ile qq yapıyormuşuz gibi classic durmadan elime gelip duruyor. Marketten silah alırken de öyle, sanki durmadan qq yapıyormuşum gibi gibi oluyor ama sonra duruyor. Bu sorunu nasıl çözerim ben? Ping'im sabit 7, toplam paket kaybım 11. bir sıkıntı görünmüyor.

Soran olur diye sistemi de buraya bırakayım, belki donanım kaynaklı bir bugdur.

• Ekran kartı: GTX 1660 Super.
  • İşlemci: Intel i5 10400 2.40 GHz.
  • RAM: Crucial 2x8 2666 MHz.
  • Anakart: B460M Pro.
Oyun Crucial 240 GB SSD'ye kurulu ama 2 TB Crucial HDD'ye kurduğumda bile aynı sorun mevcut.
Format attım sorun düzelmedi.

İnternet kaynaklı bir sorun olduğunu düşündüğüm için mtu, tcp tarzı değerlerle oynadım fayda etmedi, en son ağ sıfırladım ve öyle duruyor. Sorun çözülmedi ve karşı takım sürekli beni koşarak vuruyor. Koşarak vurabilir normal, adam A'ya basılı tutarken birden D yapıp tek mermiyle beni alır orası ayrı da sorun benim bu adamı görmeden ölmem. Ben daha peek atmadan adam koşarak beni duvardan vuruyor. Az bi' dursaydı da gösterseydim bari. Shoulder Peek'in önemli olduğu bir oyunda A-D spamlesem bile göstermeden ölüyorum. Şuna bir çare bulalım ya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı