i5 10400 için 1200 TL soğutucu önerisi

Articin her kez iyi olduğunu biliyor bazı nedenlerden dolayı artic çok ses yapıyor ve piyasata girdiğinde ucuz olarak saatı sonra fiyatlar şişirdi

ID coolingin amblemi koyuyorsunuz avatarınıza ama siz silveri öneriyorsunuz.
Kral kardeşim ID COOling yapar öbürkü soğutma sistemleri onu takip eder bütün yenilikler ID cooling tedir bunu bil .
@BerkayZ87 hocam kötü yanlarını daha iyi anlatacaktır.
@gardi profilime koyup, koymamakla ne alakası var acaba? Ben markaya kötü demedim, anlamamakta ısrar ediyorsun. O bütçede daha iyi alternatifleri varken alınmaması gerekir dedim. Marka takıntısı yapıyorsun.
Ben bunu önermişim sen farklı ben yanlış bir şey önermedim seçimlerimiz farklı olabilir sonuçta adam 1200 tl demiş yanlış olan bir secim yok..

@gardi ben daha anlatmakla nefesimi yormayacağım. Bu marka takıntınla sana mutluluklar dilerim.
Neden acaba ID C. markasını öneriyorum insanların yüksek fiyatlara sıvı soğutma sistemlerine yada pazara bugün giren yarın öbürkün fiyatları 2 katına çıkan markaları sevmiyorum. Bunlar Artic gibi şirketler. ID C. araştırdım ve fanlarını ve işlemci soğutucularını kullanıyorum. Bana göre fiyat ve kalite olarak Türkiye'de tek şirket.

Neden acaba ID C. markasını öneriyorum insanların yüksek fiyatlara sıvı soğutma sistemlerine yada pazara bugün giren yarın öbürkün fiyatları 2 katına çıkan markaları sevmiyorum. Bunlar Artic gibi şirketler. ID C. araştırdım ve fanlarını ve işlemci soğutucularını kullanıyorum. Bana göre fiyat ve kalite olarak Türkiye'de tek şirket.
İlk olarak ID Cooling, henüz olarak Türkiye'de yok, Distribütör'ü var, o da GelBura zaten.
2. olarak, markaya değil de, modele göre yorum yapmanız gerektiğini anlamanız lazım, o fiyatta daha iyi alternatifleri var ise, onlara bakmamız lazım!

İlk olarak ID Cooling, henüz olarak Türkiye'de yok, Distribütör'ü var, o da GelBura zaten.
2. olarak, markaya değil de, modele göre yorum yapmanız gerektiğini anlamanız lazım, o fiyatta daha iyi alternatifleri var ise, onlara bakmamız lazım!
Kaç mesajdır aynı şeyi anlatmaya çalışıyorum. Boş verin hocam, anlatmaya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı