i5-10400 sistem nasıl?

A PRO yerine düz PRO olanı daha iyiydi galiba anakartın, arasında fiyat farkı azsa onu tercih edin. PSU olarak da daha kaliteli bir model bulunur bence aynı fiyata. Onun dışında ekran kartını sonradan alacağınız için bu işlemci mantıklı gibi ancak ekran kartlarının fiyatlarının ne zaman düşeceği belli değil. Çok bekleyebilirsiniz yani.

A PRO yerine düz PRO olanı daha iyiydi galiba anakartın, arasında fiyat farkı azsa onu tercih edin. PSU olarak da daha kaliteli bir model bulunur bence aynı fiyata. Onun dışında ekran kartını sonradan alacağınız için bu işlemci mantıklı gibi ancak ekran kartlarının fiyatlarının ne zaman düşeceği belli değil. Çok bekleyebilirsiniz yani.
Kesinlikle. Bütçe az ise CGR-ST, biraz daha verebilirim diyor iseniz XPG Pylon alın.

Bu arada Cougar modelin fiyatı düşük diye kalitesiz sanmayın, tüm korumaları tam, Japon 105° kapasitör kullanıyor.

Kesinlikle. Bütçe az ise cgr-st, biraz daha verebilirim diyor iseniz XPG Pylon alın.

Bu arada Cougar modelin fiyatı düşük diye kalitesiz sanmayın, tüm korumaları tam, japon 105° kapasitör kullanıyor.

Hocam benim arkadaş bundan aldı da markasını pek duymadığım için pek güvenemedim ya kasa bu COUGAR MX410 MESH-G RGB 4x120mm ARGB FANLI 650W 80 PLUS USB3.0 GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
A Pro yerine düz Pro olanı daha iyiydi galiba anakartın, arasında fiyat farkı azsa onu tercih edin. PSU olarak da daha kaliteli bir model bulunur bence aynı fiyata. Onun dışında ekran kartını sonradan alacağınız için bu işlemci mantıklı gibi ancak ekran kartlarının fiyatlarının ne zaman düşeceği belli değil. Çok bekleyebilirsiniz yani.

Beklerim zaten bu işlemcinin dahili grafiği 720p oyun kasmadan oynatıyor.

Hocam benim arkadaş bundan aldı da markasını pek duymadığım için pek güvenemedim ya kasa bu COUGAR MX410 MESH-G RGB 4x120mm ARGB FANLI 650W 80 PLUS USB3.0 GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Beklerim zaten bu işlemcinin dahili grafiği 720p oyun kasmadan oynatıyor.
Attığım PSU gayet güvenilir, kendim de 2-3 ay kullandım. Kasa PSU set olarak almayın, birinden kısıyorlar illaki, zaten bu kasa da pek iyi değil. Kasa + PSU'ya kaç TL ayırdınız?

Attığım PSU gayet güvenilir, kendim de 2-3 ay kullandım. Kasa PSU set olarak almayın, birinden kısıyorlar illaki, zaten bu kasa da pek iyi değil. Kasa + PSU'ya kaç TL ayırdınız?

Hocam şu an anakart aldım 1 haftaya RAM'leri alacağım 2. sınavlar bitsin işe başlıyacağım.

Geri
Yukarı