i5 10400 ve RTX Gigabyte Aorus 3060 sistem alınır mı?

evet bu sistem
arkadaşlar bütçem 8-9 bin liraydı fakat bu sistemi görünce hem estetik hem özellil açısından çok beğendim almak istiyorum sinerji lunispa ile arasında kaldım
aralarındaki fps farkı ne olur rakamla belirtecek olursanız ?

Evet bu sistem.
Arkadaşlar bütçem 8-9 bin liraydı fakat bu sistemi görünce hem estetik hem özellil açısından çok beğendim almak istiyorum Sinerji lunispa ile arasında kaldım.
Aralarındaki FPS farkı ne olur rakamla belirtecek olursanız?

Merhaba bende aynı bilgisayari almak istiyorum. Bilgisayari aldınız mı? Memnun musunuz?
Evet bu sistem.
Arkadaşlar bütçem 8-9 bin liraydı fakat bu sistemi görünce hem estetik hem özellil açısından çok beğendim almak istiyorum Sinerji lunispa ile arasında kaldım.
Aralarındaki FPS farkı ne olur rakamla belirtecek olursanız?

Sistemi aldınız mı? Bende aynısının almayı düşünüyorum da memnun musunuz?

Son düzenleme:
Merhaba bende aynı bilgisayari almak istiyorum. Bilgisayari aldınız mı? Memnun musunuz?

Sistemi aldınız mı? Bende aynısının almayı düşünüyorum da memnun musunuz?

Açıkçası daha kullanamadım bile monitörü bugün sipariş vericem 2-3 güne elimde olur. Ama çoğu bilgisayarcı arakdaşımın tavsiyesiyle aldım ekran kartı RTX 3060LARIn en iyi modeli olduğunu söylediler onun dışında işlemci Ryzen 5 3600 alternatifi de vardı özellikle Intel olmasını istedim. Dış görünüş benim için önemliydi harika bir beyaz kasası var bu özellikte bu paraya alınabilecek iyi bir sistem bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı