i5 10400F için 6600 8G uyumlu olur mu?

Merhaba. Diğer konulara göz gezdirdim ama herkes farklı bir şeyler söylemiş. 2060 ve RX6600 8G modeli arasında kaldım. Kullananlar var ise sürücü sorunları vb var mı? Ve sizce hangisini almalıyım?

Sistemim.
MSI B460M-A Pro.
10400F i5.
1TB NVMe. 2 SSD.
Corsair RMX750 PSU.

RX serisi RTX serisinden daha uygun olur genelde RTX çok daha iyi ve sorunsuzdurç RX yani AMD kullanıcısı sorun yaşar. Çözüm bula bula uzmanlaşır. Hiç AMD kullanmadıysan bence RTX al dostum.

RX serisi RTX serisinden daha uygun olur genelde RTX çok daha iyi ve sorunsuzdurç RX yani AMD kullanıcısı sorun yaşar. Çözüm bula bula uzmanlaşır. Hiç AMD kullanmadıysan bence RTX al dostum.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Şu an zaten AMD kullanıyorum. R9 380 modeline sahibim ve beni çileden çıkarmak üzere. Kernel Power hatası alıyorum. Sistemi değişmeden önce de bu ekran kartı vardı ve yine aynı hatayı alıyordum. NVDİA istiyorum artık fakat kafam karıştı biraz. Kimisi eskidi diyor kimisi.. bilirsin işte :)

Yanıtınız için teşekkür ederim. Şu an zaten AMD kullanıyorum. R9 380 modeline sahibim ve beni çileden çıkarmak üzere. Kernel Power hatası alıyorum. Sistemi değişmeden önce de bu ekran kartı vardı ve yine aynı hatayı alıyordum. NVIDIA istiyorum artık fakat kafam karıştı biraz. Kimisi eskidi diyor kimisi. Bilirsin işte :)

Hocam eskidi demek için kurun 3 liraya dönmesi lazım. Asla katılmıyorum. RTX 2060 çok iyi bir oyuncu kartıdır. Keza R9380 de zamanının en baba kartlarındandır. İmkanın varsa RTX al AMD kötü olduğundan değil sorunları can sıkıcı olabiliyor. Bu yüzden fiyatı daha uygun zaten. Sen de kullanmışsın anlıyorsun. Kimseyi dinleme yapıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı