i5 10400F için anakart önerisi

Yukarıda dediğim gibi Z490-A PRO veya Prime Z490-V alabilirsin, ki böyle de mantıklı olur.
Z490-A PRO alabilirsen güzel olur, daha iyi çünkü.
i5 10500 almaya gerek var mı ben sanmıyorum. Ne kadar sentetik testlerde i5 10500'ün tekli ve çoklu çekirdek puanı daha yüksek olsa da oyunlarda pek bir farkı yok açıkçası.
i5 10400F alıp üstüne Snowman T6 Ultra gibi bir soğutucu da alırsan çok efsane olur, Boost frekanslarını dibine kadar kullanırsın.

Evet, tabii ki kullanabilirsin.

Çok teşekkür ederim o zaman Z490-A PRO alayım.

İndirimle Z490-A PRO ve Z490-P fiyatı oldukça düşebiliyor yani onları bekleyebilirsin veya ikisinden de iyi TUF Z490'da var. 2666 MHz CL12-13 değerlerinde belki kurtarabiliyor ama o değerlere kolay düşüremezsin o yüzden direkt Z serisi almak daha mantıklı.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler bilgilendim Intel Cpu Core I5 10400f ve Asusun b550 anakartını alacağım 2k da 0,5 darboğaz işlemci temiz senkronize çalışlıyormuş bilgilendirme yapayım en uygun böyle oldu bilgisayarcı arkadaşla konuştum tekrardan yorumlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler bilgilendim Intel Cpu Core I5 10400f ve Asusun b550 anakartını alacağım 2k da 0,5 darboğaz işlemci temiz senkronize çalışlıyormuş bilgilendirme yapayım en uygun böyle oldu bilgisayarcı arkadaşla konuştum tekrardan yorumlarınız için teşekkürler.
Konuyu hortlatayım bende senin yaptığın şekilde almayo düşünüyorum 0.5 darboğaz demiştin o zamandan bugüne kadar bir sıkıntı yaşadın mı önerir misin?

Geri
Yukarı