İ5 10400F için sessiz soğutucu önerisi

• Konuyu başlatan Toro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

Toro

Centipat
Merhabalar, i5 10400F işlemcimin stok soğutucusu sesli çalışıyor ve beni rahatsız ediyor. Sıcaklık olarak 60 dereceyi oyun oynarken geçmiyor. Sessiz ve serin çalışabilecek aynı zamanda güvenilir bir markanın düşük bütçeli soğutucusu olarak ne önerirsiniz?

Mavi led fanlı olan versiyonu da var.

Ben indirimde bunu almayı düşünüyorum.

Ben indirimde bunu almayı düşünüyorum. Bak istersen.
Tasarımı olsun, boyutu olsun çok hoşuma gitti ama sessiz çalışır mı bilmiyorum :D. Tavsiye için teşekkür ederim.

Mavi led fanlı olan versiyonu da var.
Soğutma bloğunun kaliteli olduğunu bildiğim bir soğutucu. Güzel bir soğutucu ancak kule tipi olmayan rgbsiz sessizce işini yapan, bilindik bir soğutucu tercihim olur. Tavsiye için teşekkür ederim
İlla 0 olsun diye bir takıntım yok. 2. El bir soğutucu da olabilir arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim.

Tasarımı olsun, boyutu olsun çok hoşuma gitti ama sessiz çalışır mı bilmiyorum :D. Tavsiye için teşekkür ederim.

Soğutma bloğunun kaliteli olduğunu bildiğim bir soğutucu. Güzel bir soğutucu ancak kule tipi olmayan RGB'siz sessizce işini yapan, bilindik bir soğutucu tercihim olur. Tavsiye için teşekkür ederim
İlla 0 olsun diye bir takıntım yok. 2. El bir soğutucu da olabilir arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ederim.

Ufak boyutlarına rağmen sessiz bir fana sahip ve istediğiniz gibi RGB'siz aynı zamanda buyurun.
Kule tipi olabilir derseniz eğer;

Geri
Yukarı