i5 10400F için soğutucu önerisi

mertbaskan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, aklımda 4 tane soğutucu belirledim. Ama aklıma şu sorun takıldı, hava soğutucuya 450 TL vermek mi? Yoksa tek fanlı sıvı sıvı soğutucuya 615 TL vermek mi? Siz olsaydınız hangisini alırdınız? Benim aklım MSI'dan yana ama tek fanlı sıvı soğutucu nasıldır? Oyunlarda maksimum 61 62 derece. Render'da ise maksimum 73-76 derece oluyor.

Dosya Ekleri

• cooler master.PNG
    cooler master.PNG
    106,7 KB · Görüntüleme: 198
  • corsair 1 fan.PNG
    corsair 1 fan.PNG
    88,9 KB · Görüntüleme: 183
  • msi l.PNG
    msi l.PNG
    116,9 KB · Görüntüleme: 173
  • msi s.PNG
    msi s.PNG
    124 KB · Görüntüleme: 187

Bunlar işinizi görür. O kadar para vermeye gerek yok. Ayrıca tek fanlı sıvı soğutmalar alınılacak şeyler değiller.

Tek fanlı, ucuza kaçılmış sıvı soğutucular yerine, kaliteli hava soğutma tercih edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütçeniz nedir?

Kule tipi ariyorsaniz MSI Core frezr s modelini oneririm. i5 9400F'le kullaniyorum bosta 28 oyunlarda Max 56 derece gordu suana kadar. Oyunlar CS:GO GTA 5 PUBG Lite.

Bunlar işinizi görür. O kadar para vermeye gerek yok. Ayrıca tek fanlı sıvı soğutmalar alınılacak şeyler değiller.

Bu atmış olduğunuz soğutucular kaliteli mi?

Arkadaşlar, aklımda 4 tane soğutucu belirledim. Ama aklıma şu sorun takıldı, hava soğutucuya 450 TL vermek mi? Yoksa tek fanlı sıvı sıvı soğutucuya 615 TL vermek mi? Siz olsaydınız hangisini alırdınız? Benim aklım MSI'dan yana ama tek fanlı sıvı soğutucu nasıldır? Oyunlarda maksimum 61 62 derece. Render'da ise maksimum 73-76 derece oluyor.
Yok hocam tek fanlı sıvı soğutma alırsanız boşa para vermiş olursunuz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı