i5 10400F için soğutucu önerisi

F0X

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
Asus B560M Plus
İşlemci
I5 10400F
Merhaba, bana i5 10400F için LGA1200 soğutucu önerebilir misiniz? Bütçem 500TL civarı, stock fanı bozuk işlemci çok ısındığı için yenisini alıyorum çok çok kaliteli olmasına da gerek yok.

Bunu kullanıyorum 11400fi sorunsuz dizginliyor. RGB değil rainbow, Takması zor, pense gibi bir şey ile baya kolaylaşıyor. Braket plastiklerini çıkartıp takarken az özen göstermek gerekiyor. Öneririm uzun süredir sorunsuz kullanıyorum.

[QUITE up="epimedium, post: 20408029, member: 312755"]
Aynı işlemciyle SE 214 XT kullanıyorum. Çok serin ve sessiz oldu stok soğutucuya göre.
[/QUOTE]

Çok guzel ama butçemi asiyor malesef

Bunu kullanıyorum 11400fi sorunsuz dizginliyor. RGB değil rainbow, Takması zor, pense gibi bir şey ile baya kolaylaşıyor. Braket plastiklerini çıkartıp takarken az özen göstermek gerekiyor. Öneririm uzun süredir sorunsuz kullanıyorum.

Bunu almayi dusunuyorum tesekkur ederim

Termal macunu duzgun surdugumden eminim, stock fan da 950rpm donuyor full hizda, ama Hala islemcim 100 dereceye cikiyor, sebebi ne olabilir, bilen birisi var ise?

Son düzenleme:
[QUITE up="epimedium, post: 20408029, member: 312755"]
Aynı işlemciyle SE 214 XT kullanıyorum. Çok serin ve sessiz oldu stok soğutucuya göre.

Çok guzel ama butçemi asiyor maalesef.

Bunu almayi dusunuyorum teşekkür ederim.

Bu soğutucunun fanları 12 cm gibi durmuyor hocam ki değildir de zaten. Uzun vadede bu sizi memnun etmeyecektir.

Çok guzel ama butçemi asiyor maalesef.

Bunu almayi dusunuyorum teşekkür ederim.

Bu soğutucunun fanları 12 cm gibi durmuyor hocam ki değildir de zaten. Uzun vadede bu sizi memnun etmeyecektir.
peki ne onerirsiniz butcem 500tl, sizin onerdiginiz 900tl

Yeni konular

Geri
Yukarı