i5-10400F için stok soğutucu yeter mi?

• Konuyu başlatan Agxyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 2B
Stok soğutucu o işlemciye yeterlidir.
Bu tasarım yılın berbat tasarımı olarak seçilmeli uzay montaj bile daha göze hoş geliyor o ön tarafı ne öyle.
Güç kaynağını kesin olarak değiştiriniz ve kasayı ileride değiştirmenizi tavsiye ederim.
Ben yaklaşık 12 yıllık kasama hava alması için DVD yuvalarını çıkartıp bu kasa gibi fan taktım. Ama sıfır olarak böyle bir şey çok mantıksız gerçekten, neden yani böyle? :D
psu şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı ama nedeni nedir çokda psu anlamıyorum
Kalitesiz, güven olmaz.

Stok soğutucu o işlemciye yeterlidir.
bu tasarım yılın berbat tasarımı olarak seçilmeli uzay montaj bile daha göze hoş geliyor o ön tarafı ne öyle. Tam bir toz toplama makinesı.
Güç kaynağını kesin olarak değiştiriniz ve kasayı ileride değiştirmenizi tavsiye ederim.

Kardeşim ışıklı mışıklı işte daha ne istiyorsun, ışıklı mışıqlı olduğu için Mars'a bile gider (!)

teşekkür ederim herkese
Elektrik dalgalanmasında maazallah şöyle bir şey olur felan. Değişmen iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmaz ama sistemi o PSU ya emanet etme.

Elektrik dalgalanmasında maazallah şöyle bir şey olur felan. Değişmen iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Olmaz ama sistemi o PSU ya emanet etme.
@Agxyz + olarak Türkiye'de yaşıyorsunuz elektrik kesintileri çok oluyor dikkatli olun.

Elektrik dalgalanmasında maazallah şöyle bir şey olur falan. Değişmen iyi olur.

Olmaz ama sistemi o PSU'ya emanet etme.

PSU'nun markası ne acaba merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı