i5 10400F kule tipi soğutucu alınır mı?

DeriyamBaba

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim sistemim 6 aylık sistem sistemin özelliklerinden bahsedeyim. Performax trinty kasa RX 5600XT TUF 3 yenilenen seri i5 10400F işlemci stok soğutucu 16 GB RAM B360 M-K anakart oyun performansında.
CS:GO'da ortalama 57 derecelerde Max 62.
PES 21 de aşırı ısınma var 92leri gördü 15 dk anca oynadım.
BF1'de de sorun aynı Online da ortalama 83 derecelerde ama geçiş sahnelerinde 95 kere kadar gördü ve sistem kendini kapatmadi. Blazing Sails'da falan 72 ortalama Rust'da 74 derece boştayken ise 40 derecelerde. Bu değerler normal mi? Bazı oyunlarda normal değil gibime geldi, kasada sıkıntı olsa ekran kartı bu oyunlarda Max 65 dereceleri gördü. Garantilik bir olay var mı yoksa stok fan yerine Snowman Ultra T6 mi alayım?

Snowman T6 -X6 alın üzmez hem de hesaplı fiyat. Bende X6 var 2 fanlı olanı Ryzen 1600 AF 4.1GHz 1.360v da oyunlarda Max 60 stres testinde 75 görüyordum. Beklediğimden daha iyi çıktı.

Snowman T6 -X6 alın üzmez hem de hesaplı fiyat. Bende X6 var 2 fanlı olanı Ryzen 1600 AF 4.1GHz 1.360v da oyunlarda Max 60 stres testinde 75 görüyordum. Beklediğimden daha iyi çıktı.

Intel stok fan iyi değil ki hocam. Snowman bir süre kullandım ama biraz daha bütçeyi arttıp başka markalara da bakın derim.

Yani sizce garantilik bir durum yok mu?

Aynı işlemci bendede var kule tipi olarak lunu aldım çok iyi tavsiye ederim

Sessiziz istersen bunjn çift fanlısı var x125 ben aldığımda yoktu ama gerek yok

Aynı işlemci bende de var kule tipi olarak lunu aldım çok iyi tavsiye ederim.

Sessiziz istersen bunjn çift fanlısı var X125 ben aldığımda yoktu ama gerek yok.

Sizinki de bu derecelere çıkıyor muydu? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Ben çok araştırdım 1 hafta hergün t6 vs en iyisi bu işlemci için dediğim 2-3 ay önce çıktı sessizlik önemli degilse t6 al
Rica ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı