i5 10400F sistem nasıl?

Fenerly

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba;
PC'me Update yapacağım ve ekteki parçaları belirledim, ekran kartım RX 570 4 GB var şu an, alalı daha bir sene bile olmadığı için şu anlık onu kullanmaya devam edeceğim, ileride RTX'e geçerim inşaallah; yorumlarınızı bekliyorum, sizce nasıl?

new generation system.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi eğer fazla alan isteyen oyunlar oynayacaksanız 1 TB SSD'ye geçilebilir çünkü ileride yetmezse tekrar almak yerine iyi ki almışım dersiniz.

Illa hepsi burada dan almam büyük ihtimal,tek tek uygun yerleri kovalayıp öyle alırım diye düşündüm,asus modelinde ekstra işlemci soğutucu var bide m2 slotu 2 tane,normal de msi b460 m pro alcaktım bugün karar değiştirip asus modeline karar verdim,teşekkürler öneri için...
Hocam illa hepsiburada olmayacaksa şu anakart daha iyi olur. MSI B460M PRO-VDH Wi-Fi Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ama illa hepsiburadadan alacaksan o anakart indirimde 700 liraya kadar düşüyor haberin olsun. Ben bir ay önce 660 liraya almıştım aynısını şimdi o kadar düşer mi bilmiyorum.
Güzel duruyor hepsini aynı yerden almak zorunda değilsen ram bu olabilir.
Ya aslında ram 2x8 mı yoksa single 16 mı karar veremedim,16 alıp ilerde gerek kalırsa bi 16 daha alır miyim acaba,sizce ?
Güzel duruyor hepsini aynı yerden almak zorunda değilsen ram bu olabilir.
Ya aslında ram 2x8 mı yoksa single 16 mı karar veremedim,16 alıp ilerde gerek kalırsa bi 16 daha alır miyim acaba,sizce ?
Gayet iyi eğer fazla alan isteyen oyunlar oynayacaksanız 1 TB SSD'ye geçilebilir çünkü ileride yetmezse tekrar almak yerine iyi ki almışım dersiniz.
Şimdilik bi 120 lik SSD var zaten bilgisayarımda,bununla birlikte 500 gb daha olunca yeter diye düşünüyorum,ama dediginiz doğrultuda tekrar bi bakıcam uçuk bi fark yoksa 500 yerine 1tb da olabilir,teşekkürler

Illa hepsi burada dan almam büyük ihtimal,tek tek uygun yerleri kovalayıp öyle alırım diye düşündüm,asus modelinde ekstra işlemci soğutucu var bide m2 slotu 2 tane,normal de msi b460 m pro alcaktım bugün karar değiştirip asus modeline karar verdim,teşekkürler öneri için...
Benim attığımda da var 2 tane M.2 slotu. Siz bilirsiniz. Ben de Prime B460M-A aldım hepsiburadadan; anakart bozuk çıktı. Gönderdim yerine önerdiğim MSI modelini aldım ekstradan wi-fi da var.

Geri
Yukarı