i5 10400F sisteme 1000-1500 TL kasa önerisi

Bütçe
1500

RootTR

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, sistemim aşağıdaki gibidir. Elimde 700W PSU var ama nedense markasına güvenemiyorum o yüzden sistemimi besleyecek ve mümkünse sertifikalı PSU içeren bir oyuncu kasası arıyorum.

• İşlemci: Intel Core i5 10400F.
  • GPU: Zotac RTX 3060.
  • Bellek: 2x8 16 GB 3200 MHz CL16 (2666 çalışma)
  • Anakart: MSI B460M Pro.
Cevaplar için şimdiden teşekkürler, bütçemin çoğu kısmını monitöre sakladığım için PSU ve özellikle kasaya ancak bu kadar ayırabiliyorum.

Merhaba, sistemim aşağıdaki gibidir. Elimde 700W PSU var ama nedense markasına güvenemiyorum o yüzden sistemimi besleyecek ve mümkünse sertifikalı PSU içeren bir oyuncu kasası arıyorum.

• İşlemci: Intel Core i5 10400F.
  • GPU: Zotac RTX 3060.
  • Bellek: 2x8 16 GB 3200 MHz CL16 (2666 çalışma)
  • Anakart: MSI B460M Pro.
Cevaplar için şimdiden teşekkürler, bütçemin çoğu kısmını monitöre sakladığım için PSU ve özellikle kasaya ancak bu kadar ayırabiliyorum.
Elinizde ki PSU markası ney?

Peki en düşük bütçeyle belirttiğim özelliklerde bir PSU ve Kasa almaya kalksam ne kadara mâl olur? Yani aradığım kriterlerdeki en uygun kasa sizce hangisidir?

Anladım teşekkür ederim, o segmentte bir öneriniz varsa alabilirim. Biraz daha kenara atıp ilerleyen tarihlerde alabilirim belki.

Litepower'ın eski modeli kaliteli. Yeni modeli pek değil. Normalde elinizde olmamış olsa önereceğim bir model olmazdı. 1500 TL civarına kasa olarak:

Geri
Yukarı