Çözüldü İ5 10400F ve GTX1650 sisteme Macintosh kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Val1ant

Centipat
Yer
KONYA
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Yukarıda belirttiğim gibi. Kısacası hiç bilgim yok daha toyum ve yeni başlıyorum. ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.
Apple hayranlığım var ama MacBook alacak param maalesef yok. Yardımcı olursanız hayranlığımı gidermek istiyorum.
WhatsApp Image 2022-05-17 at 14.02.39.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşlemcinin ve ekran kartının macOS desteği yok. Ama kurma şansınız var. Sadece grafik hızlandırmayı kullanamazsınız. Grafik hızlandırma olmaz ise donmalar ve takılmalar oluşacaktır. Tavsiyem sanal makineye kurmanız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyi günler :)
Maalesef yapamazsınız MacOS'un şu an GTX16XX serisine desteği yok işlemcinizde de grafik bağdaştırıcı yok dolayısıyla donanım hızlandırmanız olmayacak. Üzgünüm :(

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin ve ekran kartının macOS desteği yok. Ama kurma şansınız var. Sadece grafik hızlandırmayı kullanamazsınız. Grafik hızlandırma olmaz ise donmalar ve takılmalar oluşacaktır. Tavsiyem sanal makineye kurmanız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Maalesef yapamazsınız MacOS'un şu an GTX16XX serisine desteği yok işlemcinizde de grafik bağdaştırıcı yok dolayısıyla donanım hızlandırmanız olmayacak. Üzgünüm :(

Teşekkürler bilgin için.
Teşekkürler bilgin için.

Sizinki yanlış bilgiye giriyor biraz. Çünkü görüntü alabilme şansı var. Direkt görüntü alamayacaksınız cümlesi sıkıntı yaratabilir :)

Sizinki yanlış bilgiye giriyor biraz. Çünkü görüntü alabilme şansı var. Direkt görüntü alamayacaksınız cümlesi sıkıntı yaratabilir :)
Evet haklısınız. kaldırıyorum yorumu teşekkür ederim :)

Peki Hackintosh denilen şey kurulabilir mi?
Ben hiç görüntü alamayacağınızı sanıyordum çünkü geçen sene bende aynı şekilde İ3 10100F işlemci ile kurmaya çalıştığımda görüntü alamamıştım ama sanırsam ki arkadaşların dediğine bakılırsa performanslı olmasa da görüntü alabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı