i5 10400F ve RX 5700 XT sistem darboğaz yapar mı?

Neden 3060 Ti'dan vazgeçtiniz? Dün ne güzel sistem toplamıştık size :( Güzel sistem olmamış, 5700XT bazı yerlerde darboğaz yapacaktır, 1080p çözünürlükte tabii.

Ben Ryzen 5 3600 RXT 2070 Super var (1080P'de) denk sistemler darboğaz yaşamıyorum.
Teşekkürler denerim o zaman sistemi alınca.
Neden 3060 Ti'dan vazgeçtiniz? Dün ne güzel sistem toplamıştık size :( Güzel sistem olmamış, 5700XT bazı yerlerde darboğaz yapacaktır, 1080p çözünürlükte tabii.
Abi, farklı sitelerden topladım ama karma karışık, Rtx 3060 Ti 'yi bende istiyom ama karışık olur mesela bazı kargolar farklı günlerde gelir, ben aynı günde sistem toplamak istiyorum.

Gelsin, ne olacak ki? Genel olarak sabah 10-12 gibi alırsanız daha erken geliyor kargolar, en azından daha hızlı kargolanıyor. Birçok kişi böyle sistem topluyor, daha mantıklı çünkü.

Gelsin, ne olacak ki? Genel olarak sabah 10-12 gibi alırsanız daha erken geliyor kargolar, en azından daha hızlı kargolanıyor. Birçok kişi böyle sistem topluyor, daha mantıklı çünkü.
Peki, sizin önerdiğiniz sistemi alacağım.
Bu arada i5 10400f + RTX 3060 Ti darboğaz olurmu?

Geri
Yukarı