İ5 10400F vs Ryzen 5 3600

10400F'nin gücünü bu videoyu izleyerek görebilirsiniz. Tartışmaya açık değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaş sadece oyun oynayacakmış gibi konuşup dayanaksız sallıyorsun R5 3600'e. Arkadaş ne yapacağından bahsetmemiş bile. Fanboyluk taslayıp "o işlemci bunu döver" deyip, "şöyle yapacaksan şunu, böyle yapacaksan bunu" diye açıklama yapanlarla da dalga geçmekten geri kalmıyorsun. Oyun konusunda performanslı olabilir ancak diğer konularda kötüdür arkadaşım. Oyun dışında bir takım şeyler de yapılacaksa tercih edilmemelidir yerine 3600 alınmalıdır. Sadece oyun oynanacaksa 3600 mantıksız mesela.

Arkadaş sadece oyun oynayacakmış gibi konuşup dayanaksız sallıyorsun R5 3600'e. Arkadaş ne yapacağından bahsetmemiş bile. Fanboyluk taslayıp "o işlemci bunu döver" deyip, "şöyle yapacaksan şunu, böyle yapacaksan bunu" diye açıklama yapanlarla da dalga geçmekten geri kalmıyorsun. Oyun konusunda performanslı olabilir ancak diğer konularda kötüdür arkadaşım. Oyun dışında bir takım şeyler de yapılacaksa tercih edilmemelidir yerine 3600 alınmalıdır. Sadece oyun oynanacaksa 3600 mantıksız mesela.

Boş yapma dostum.

İmzandan anlaşılıyor kimin fanboy olduğu.
Ben i5 10400F almayın demedim, sadece oyun oynayacaksanız alın dedim. Kötü de demedim, senin gibi fanboy olmadığım için hangi durumda hangisinin alınması gerektiği açıkladım. Meydan kimlere kalmış...

Şu testleri eskiden bende atıyordum çok sinir oldum kendime atmayın şunları, 1080P 4K Kalitede yük altındaki halleri bunlar bir de üstünde +20 veya +40 FPS ekleyin ona göre hesaplayın bu videodakiler gerçek sonuçlar değil hiçbir zaman.
İki işlemci de aynı şartlar altında aynı oyunlarda çalışmıyor mu? Önemli olan bu zaten birinde video kaydı alınırken diğerinde monitörün mü videosu çekilmiş? Oyun testi değil bunlar..

Geri
Yukarı