i5 11300H RTX 3050 CS:GO anlık donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
i5 11300H
İyi Sosyaller, laptop alanı 1yıl olacak neredeyse ve birkaç ay sonrasında CS'de bu sorun başladı. Çözümünü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sadece CS:GO'damı oluyor?

Evet hocam GTA da FH4 gibi oyunlarda oynuyorum doğru ayarlarda donmuyor.

Tek Steam oyunları oynarken (Half-Life, CS) bazılarında yapıyor ama artık onlarda da rastlamıyorum.

İnternetten olacağını düşündüm ama daha bu haftadonu TurkNet fibere geçtim sabit TR serverında 10ms officiall Valve serverlarında 50-80arası iyi bir mse sahibim yani.

Evet hocam GTA da FH4 gibi oyunlarda oynuyorum doğru ayarlarda donmuyor.

Tek Steam oyunları oynarken (Half-Life, CS) bazılarında yapıyor ama artık onlarda da rastlamıyorum.

Throttle stop programı ile işlemcinizin maximum hızına ulaşmasını sağlayın dropsuz bir deneyim yaşatır, bende de aynı sorun vardı işlemciye dayalı oyunlarda, şimdi düzeldi.

Yok hocam overclock değil, işlemcinizin stok olarak maximum hızını almasını sağlıyor.

Bakayım hocam sağlık bir deneyim olursa deneyebilirim.

Başka bir öneriniz var mıdır hocam yani yeni bir cihazda neden oluyor anlamadım darboğaz da olmayacağını düşünüyorum kafayı yedirtiyor insana.

Bakayım hocam sağlık bir deneyim olursa deneyebilirim.

Başka bir öneriniz var mıdır hocam yani yeni bir cihazda neden oluyor anlamadım darboğaz da olmayacağını düşünüyorum kafayı yedirtiyor insana.

Hocam set multiplier kısmını fulleyin ve disable Turbo yapın hallolur büyük ihtimal, benim 1.5 yıllık laptopuma aynısı olmuştu düzeldi şimdi.

Dosya Ekleri

• IMG_20230529_193206.jpg
    IMG_20230529_193206.jpg
    278,9 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı