Çözüldü i5 1135G7 oyun oynarken throttle yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheKeeN00

Centipat
RAM
8
Ekran kartı
Mx330
İşlemci
İ5 1135G7
Merhaba, i5 1135G7 oyun oynarken throttle yapıyor. İşlemci frekansım 1.20'lere kadar düşüyor.
ThrottleStop uygulamasından çözüm var mıdır?
@erengore hocam yardım eder misiniz müsait misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam MyASUS silmiştim Microsoft Store'de açılmıyor yani MyASUS indiremiyorum.

Eki Görüntüle 1439316
Hocam Frekans böyle 1.00 arası Sizde Nasıl
Windows Update yaparsanız yüklenir büyük ihtimal. Dediğim gibi bende kafasına göre yapıyor. 4 gün boyunca hiç sorun yaşamadım fakat 2-3 saat önce CS:GO ya girdim harita yüklendiği anda takım seçme ekranında sorun başladı tak diye 0.30 gHz sabitlendi bilgisayar. Daha işlemci ısınmadan. 2-3 kere yeniden başlattım bilgisayarı düzelmedi. Kapattım BIOS a girdim çıktım falan anca düzeldi. Ama iş işten geçti CS:GO dan 7 günlük ban yedim. Aldığıma bin pişmanım bu bilgisayarı. İmkanınız varsa satın veya iade edin. Çözümü kesinlikle yok bu işin. Boşuna RAM alarak masraf etmeyin bence. Çok güzel tecrübe oldu işlemci, ekran kartı araştırılmadan bilgisayar alınmaz.
Hocam MSI Afterburner'den kaç derece olduğuna bakar mısınız? Frekans ne zaman düşüyorsa o zamana bakın.

Hocam Görmemiştim mesajınızı Simdi atıyorum bir sn.

Hocam MSI Afterburner'den kaç derece olduğuna bakar mısınız? Frekans ne zaman düşüyorsa o zamana bakın.
1656757416301.png

1656757439140.png

@Gutierrez Hocam Fotoları Attım bir de Sıcaklıklar 94

1656758290124.png

Son düzenleme:
Bire bir aynı özelliklere sahip laptopum var aynı sorunu yaşıyorum. Aylardır bu soruna çözüm arıyorum. Bir çözümü yok bunun peşini bırak bence. Benim cihaz 5 aylık. Hangi laptopu kullanıyorsun?

Bire bir aynı özelliklere sahip laptopum var aynı sorunu yaşıyorum. Aylardır bu soruna çözüm arıyorum. Bir çözümü yok bunun. Benim cihaz 5 aylık. Hangi laptopu kullanıyorsun?
Çok düşük bir ihtimal belki fan temizliği ve kaliteli termal macun değişimi yapılırsa düzelebilir.

Bire bir aynı özelliklere sahip laptopum var aynı sorunu yaşıyorum. Aylardır bu soruna çözüm arıyorum. Bir çözümü yok bunun peşini bırak bence. Benim cihaz 5 aylık. Hangi laptopu kullanıyorsun?

Çok düşük bir ihtimal belki fan temizliği ve kaliteli termal macun değişimi yapılırsa düzelebilir.

@TheKeeN00 hocam arkadaşta haklı çok araştırdım da çoğu kişi bu durumdan şikayetçi.

Yeni konular

Geri
Yukarı