i5 11400 için soğutucu önerisi

İyi de neden 214-XT'yi almamakta ısrarcısınız? i5 12600 gibi bir işlemci ile kullanıyorum soğutması gayet iyi siz 11400 ile kullanacaksınız fazlasıyla yeter.

Hocam babam istiyor alacaksan al aam güzel bir şey alalım diyor daha iyi olur bir daha masraf yapamyız diyor. Bir de hocam sizce XT 224'e 2 ci fanı takmalı mıyım ya da tepeye 2 fanmı alayım.

Son düzenleme:
226xt al 6 bakır boru işini rahatlıkla görür. Se224xt de 4 bakır boru var ben en fazla 80 falan gördüm o da battlefield 1 gibi bir oyunu %200 res scale ile oynarken hem ekran kartını hem de işlemciyi aşırı yük altında bırakırken onda bile genelde 60-70 arası dolaşıyordu arada bi 70 i geçiyo bi kere de 80 e gelmiş.

226XT al 6 bakır boru işini rahatlıkla görür. SE224XT de 4 bakır boru var ben en fazla 80 falan gördüm o da Battlefield 1 gibi bir oyunu %200 res scale ile oynarken hem ekran kartını hem de işlemciyi aşırı yük altında bırakırken onda bile genelde 60-70 arası dolaşıyordu arada bir 70'i geçiyor bir kere de 80'e gelmiş.

Ekran kartınız ne hocam.

Peki hocam söyle yapsam nasıl olur kasanın üstüne 2 fan alsam bir de XT 224 de 2 fan taksam?
Kasa mesh kasaysa çok da gerek yok. Dediğim gibi düz 224xt bile yeterli olur ama daha iyisini istiyorsanız 226xt alın onun daha fazla bakır borusu var oradan direkt bir farkı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı