i5 11400, Ryzen 5 3600'ün hala gerisinde

Güzel olmuş abi bir daha yapmayın tarihi olarak bir değeri kalsın. Eşsiz bir soğutucu.

Kolaysa gel sen yap patronları sinir etmeyin abi zor iş.
Ayrıca biz 1 senede 1 yeni seri yapıyoruz, AMD'de de 3 nesle rakip oluyoruz bu da Intel farkı.
10nm falan olduk oraya ben bakmıyorum ama performans belli yani.
Hocam kaç saatlik meditasyon sonucu çıktı bu fikir? Düşünülmüş üzerine bayağı :D.
Hocam bayağı düşündüm elimde vardı eski fan dedim şirkete nasıl katkım olur maaşım artar.
Sonuç efsane bir soğutucu oldu. Beyaz olunca ısı falan alıyordu siyah yaptım boyadım.

Forumda çok fazla objektif olmayan amd Intel kıyaslamaları yapılıyor özellikle Intel tarafında subjektif çok yazı yazılıyor şahsen amd'nin son 2 3 yılda gerçekten iyi atılım yaptığını düşünüyorum hem ekran kartı kanadında hemde işlemci kanadında baya revaşta fiyatı ve verdiği performans ile zamanında Intel kullandım şuan için yapılan testlerde benchmarklarda amd'nin intelin önüne geçtiği görülüyor bu yüzden amdye geçtim bu şekilde devam ederlerse pazar payını büyük ölçüde taşırlar fiyatına göre alınan performans çok olumlu.
Ekran kartı olarak yine orta segmente hitap edep iyi kartları var ama üst seviyede henüz tam başarılı değil gerçi ülkemizdeki dolar kuru ve oluşan tedarik sonucu ile zaten üst seviye kartlar almak çoğu kişi için mümkün değil pek bu yüzden oradan da biraz karda bence.

Allah'ım hayatımda gördüğüm en iyi stok fan. Hemen almalıyım. Adamlar o kadar siyaha boyamış ne kadar emek istiyor biliyor musun? (!)

3600 ile gelen Wraith Stealth soğutucusu da çöp. AMD eskiden Ryzen 5'leri Wraith Spire ile başlatırdı cimriliğe vurdular iyice.

Kolaysa gel sen yap patronları sinir etmeyin abi zor iş.
Ayrıca biz 1 senede 1 yeni seri yapıyoruz, AMD'de de 3 nesle rakip oluyoruz bu da Intel farkı.
10nm falan olduk oraya ben bakmıyorum ama performans belli yani.

Hocam bayağı düşündüm elimde vardı eski fan dedim şirkete nasıl katkım olur maaşım artar.
Sonuç efsane bir soğutucu oldu. Beyaz olunca ısı falan alıyordu siyah yaptım boyadım.
Komik değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı