i5 11400 sistem nasıldır?

Sistem güzel PSU'yu Asus Rog Strix 650W yapın.
Gerekirse 750W yapabilirsiniz.

Güzel, SSD'yi A2000 500GB yapıp, PSU'yu 650W alırsanız daha iyi olur. Ayrıca gereksiz masraftan kaçınmak adına 11400F alınabilir diyecektim fakat stokta yokmuş.

Benim topladığım bir sistem var son açtığım konularda. RTX 3060 için mining sınırı geliyor mayıs ayında çıkacak olan kartlarda. Bir haber okudum eğer doğruysa 3000 serisi mining yapılmaması için baştan yenilenecek. Son açtığım konudaki Setup'ı kurup ekran kartını sonra alabilirsin ben de öyle yapacağım. Ama tabii ki yine sizin kararınız.

Benim topladığım bir sistem var son açtığım konularda. RTX 3060 için mining sınırı geliyor mayıs ayında çıkacak olan kartlarda. Bir haber okudum eğer doğruysa 3000 serisi mining yapılmaması için baştan yenilenecek. Son açtığım konudaki Setup'ı kurup ekran kartını sonra alabilirsin ben de öyle yapacağım. Ama tabii ki yine sizin kararınız.
Aynen aynen, yemezler. Önce de öyle gazlamışlardı piyasayı. Gördük, çok güzel de mining yapılıyor. Yanlışlıkla(!) kaldırıldı sınır. Donanımsal sınırlama getirmedikleri sürece bir şey olmaz. Hala devam ederler.

Geri
Yukarı