i5 11400F için soğutucu tavsiyesi

225 almak daha matnıklı o zaman 225 de 5 bakır varmış

Peki onerirmisniz ses konusunda kafa ütüluyor mu?
Phanteks kasamızda 5 Akasa Viper fan var, o yüzden soğutucu fanı sesini hiç duyamıyorum. Ancak sesi yok denecek kadar az, standart ayarlarda rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Fuma 2 fiyatıda iyi, ikisi arasında fiyat makası daralmışken Fuma'da tercih edebilirsiniz. İkiside fazlası ile iyi soğutucu.

Cooler Master ML 120l sıvı soğutucu alabilirsin ben bu şekilde kullanıyorum 50 derecelerde işlemci genelde.
Yukarıda ki modeller varken Cooler Master gibi 120mm sıvı soğutucunun esamesi okunmaz. Doğru bir tavsiye olduğunu söyleyemeyiz kusura bakmayın.

Phanteks kasamızda 5 Akasa Viper fan var,

Phanteks kasamızda 5 Akasa Viper fan var, o yüzden soğutucu fanı sesini hiç duyamıyorum. Ancak sesi yok denecek kadar az, standart ayarlarda rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Fuma 2 fiyatı da iyi, ikisi arasında fiyat makası daralmışken Fuma'da tercih edebilirsiniz. İkisi de fazlası ile iyi soğutucu.

Yukarıdaki modeller varken Cooler Master gibi 120mm sıvı soğutucunun esamesi okunmaz. Doğru bir tavsiye olduğunu söyleyemeyiz kusura bakmayın.

Peki Max kaç derece gordünüz.

Phanteks kasamızda 5 Akasa Viper fan var, o yüzden soğutucu fanı sesini hiç duyamıyorum. Ancak sesi yok denecek kadar az, standart ayarlarda rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Fuma 2 fiyatı da iyi, ikisi arasında fiyat makası daralmışken Fuma'da tercih edebilirsiniz. İkisi de fazlası ile iyi soğutucu.

Yukarıdaki modeller varken Cooler Master gibi 120mm sıvı soğutucunun esamesi okunmaz. Doğru bir tavsiye olduğunu söyleyemeyiz kusura bakmayın.

Ben kendim kullandığım için söyledim maksimum gördüm 53-54 dereceler. i5 11400F ile.

Geri
Yukarı