i5 11400h, RTX 3050 ve 8 GB RAM'li laptop God of War'da kaç FPS verir?

Sorly

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem bilgilerim yukarıdaki gibidir. God of War kaç FPS alırım sizce? Ona göre alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü RTX 3050 ekran kartı bu değerleri veriyormuş. DLSS açık mı bilmiyorum açılırsa daha yüsek değerler verebilir.

Screenshot_1.jpg

Hocam kasmaz muhtemelen ama istediğin gibi akıcı bir oyun oynayamazsınız, çift kanal bayağı önemli yani.

Hocam bir de tek kanal RAM olması ara sıra masaüstünde takılmalar yapar mı?

Dizüstü RTX 3050 ekran kartı bu değerleri veriyormuş. DLSS açık mı bilmiyorum açılırsa daha yüsek değerler verebilir.

Eki Görüntüle 1490218

Teşekkür ederim dostum.

DLSS kapalı olarak ölçüyorlarmış. Almancam yok ama aus kapalı demekmiş sanırım. İnternette öyle yazıyor. DLSS açarsan daha fazla değer verir.

Eki Görüntüle 1490245

Kanka harbi adamsın teşekkürler.

Oyunu yarım saat bir saat oynadım. DLSS performansta iken kalite inanılmaz bozuldu ben de belki ölçekleme falan azdır diye düşündüm ve 1 FPS anca artırdı, bu yüzden kapatıp daha iyi bir kalitede oynamaya karar verdim. Orijinal ayarlarda, bazı ayarlar düşükteydi hatırlamıyorum şu an. Bir ayar falan öyleydi ve 40 FPS'nin altına düşmedi. Tabii RAM az olduğu için bayağı tıkandı ben de RAM aldıktan sonra akıcı bir şekilde oynamak istedim ve de bilgilendireyim dedim (kasma hissi olmadı).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı