i5 11600K için soğutucu önerisi

Hocam yani işlemci overclockladıktan sonra ısınma sorunu yaşamaz mıyım?
Bakın isterseniz forumda bu çok önerilir ve çok güçlü olduğundan da bahsedenler var.

Hocam yani i5 11600K işlemcisini overclocklu olsa dahi serin tutabilir değil mi?
Eğer tutamazsa biraz daha yüksek bütçeye (1000TL gibi en fazla) bir soğutucu önerir misiniz? Yani soğutmasına değeckse tabii.

Son düzenleme:
Hocam yani işlemci overclockladıktan sonra ısınma sorunu yaşamaz mıyım?

Hocam yani i5 11600K işlemcisini overclocklu olsa dahi serin tutabilir değil mi?
Eğer tutamazsa biraz daha yüksek bütçeye (1000TL gibi en fazla) bir soğutucu önerir misiniz? Yani soğutmasına değeckse tabii.

Onu bilemem ama bu soğutucu normal halinde onu tutar isterseniz yeni konu açın bunun hakkında forumda.

Onu bilemem ama bu soğutucu normal halinde onu tutar isterseniz yeni konu açın bunun hakkında forumda.

Tamamdır hocam o zaman yeni konu açayım bir de son bir sorum var siz sıvı soğutucular hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani patlamaları hakkında falan. Diyelim patladı o zaman onun bozduğu parçaları da soğutucu firması karşılar mı garanti süresi içindeyken?

Bilmediğin bir ürünü önerme. Fiyatına göre zayıf bir ürün.
Ne bilmemesi sizin derdiniz ne ürünü biliyorum oc ile ne kadar iyi soğutur bilmiyorum sizin ne alıp veremediğiniz var
Tamamdır hocam o zaman yeni konu açayım bir de son bir sorum var siz sıvı soğutucular hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani patlamaları hakkında falan. Diyelim patladı o zaman onun bozduğu parçaları da soğutucu firması karşılar mı garanti süresi içindeyken?

Ben bunu önerdim ama siz yine de sıvı alın bence hem ömrü daha uzun hem daha iyi soğutur fakat seçim sizin.

Ne bilmemesi sizin derdiniz ne ürünü biliyorum oc ile ne kadar iyi soğutur bilmiyorum sizin ne alıp veremediğiniz var

Ben bunu önerdim ama siz yine de sıvı alın bence hem ömrü daha uzun hem daha iyi soğutur fakat seçim sizin.
Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz. Forumda çok öneriliyor diye iyi olmuyor. 400₺ den fazla verilmez ona o fiyata mugen 5 se 234 gibi soğutucular var. Ayrıca bir cümlenizde nokta var bir cümlenizde yok. İyice araştırma yapmadan soğutucuların babası diye tabir etmeniz yanlış. @BerkayZ87 kule tipi soğutmalar konusunda Sosyal'deki üyeler arasındaki en bilgili kişilerden birisi. 30 saniyenizi ayırıp açtığı konulara bakabilirsiniz.

Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz. Forumda çok öneriliyor diye iyi olmuyor. 400₺den fazla verilmez ona o fiyata Mugen 5 SE 234 gibi soğutucular var. Ayrıca bir cümlenizde nokta var bir cümlenizde yok. İyice araştırma yapmadan soğutucuların babası diye tabir etmeniz yanlış. @BerkayZ87 kule tipi soğutmalar konusunda Sosyal'deki üyeler arasındaki en bilgili kişilerden birisi. 30 saniyenizi ayırıp açtığı konulara bakabilirsiniz.

Ben zaten forumda öneriliyor diye önermedim iyi olduğu için önerdim ve ben hava soğutucuların en iyilerinden dedim soğutucuların değil soğutucu gayet kaliteli ve farkında mısınız bilmem ama 8 lira soğutucun fiyatı yüksek değil dolar yüksek.

OCCT testinde Arctic 34 ile 100 derece gören var. Baya "baba" soğutucuymuş.

Ben zaten forumda öneriliyor diye önermedim iyi olduğu için önerdim ve ben hava soğutucuların en iyilerinden dedim soğutucuların değil soğutucu gayet kaliteli ve farkında mısınız bilmem ama 8 lira soğutucun fiyatı yüksek değil dolar yüksek.
Neye göre iyi diye soruyorum ben de. 11600K ile 100 derece görüşmüş bu soğutucu olmasına rağmen. O fiyat bandında çok daha iyilerinin olduğunu o kadar da iyi bir soğutucu olmadığını söylüyoruz. Fakat ısrarcısınız.
İşlemcisi ne? O işlemci i7 falan soğutmaz onu söyleyim.
Düzgün konuşun. Konu başlığında işlemcisi yazıyor konu başlığını bile okumadan giriştiniz tabi. 11600K'yı soğutamıyor Arctic 34.

Yeni konular

Geri
Yukarı