i5 12400F için Snowman X6 yeterli mi?

salep

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar alacağım.
Şu anki bilgisayarımda Snowman X6 diye kule tipi bir soğutucu takılı ve aşırı memnunum.
Biliyorum ki i5 12400F'i de hayli hayli soğutacaktır.
Bu kule tipi soğutucuyu yeni bilgisayarıma takmak istiyorum fakat forum da başka bir arkadaşımız Snowman X6'nın i5 12400F'e uyum sağlayıp, sağlamayacağını bilmediğini söyledi.
O yüzden bilen varsa ve yardımcı olabilirse memnun olurum.
Snowman X6, LGA 1700 kit ile 12400F'e takılabilir mi?
Yoksa yeni bir soğutucu mu almam gerekir?
Yeni soğutucu için SE-214-XT önerildi fakat varsa daha iyi bir öneriniz onu da önerebilirsiniz.
Cevaplarınızı bekliyorum.

Ekstradan ekleyeyim.
Eğer uyumluysa Snowman X6, bir LGA 1700 kit önerebilir misiniz? İnternetten baktım da pek anlayamadım.

Anakart / ASUS Prime B660M-K 5333MHz(OC) DDR4 soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX anakart.
Kasa / ASUS TUF Gaming GT301 RGB temperli cam USB 3.2 mid Tower kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar alacağım.
Şu anki bilgisayarımda Snowman X6 diye kule tipi bir soğutucu takılı ve aşırı memnunum.
Biliyorum ki i5 12400F'i de hayli hayli soğutacaktır.
Bu kule tipi soğutucuyu yeni bilgisayarıma takmak istiyorum fakat forum da başka bir arkadaşımız Snowman X6'nın i5 12400F'e uyum sağlayıp, sağlamayacağını bilmediğini söyledi.
O yüzden bilen varsa ve yardımcı olabilirse memnun olurum.
Snowman X6, LGA 1700 kit ile 12400F'e takılabilir mi?
Yoksa yeni bir soğutucu mu almam gerekir?
Yeni soğutucu için SE-214-XT önerildi fakat varsa daha iyi bir öneriniz onu da önerebilirsiniz.
Cevaplarınızı bekliyorum.

Ekstradan ekleyeyim.
Eğer uyumluysa Snowman X6, bir LGA 1700 kit önerebilir misiniz? İnternetten baktım da pek anlayamadım.

Anakart / ASUS Prime B660M-K 5333MHz(OC) DDR4 soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX anakart.
Kasa / ASUS TUF Gaming GT301 RGB temperli cam USB 3.2 mid Tower kasa.

Stok soğutucu da yeter termal macununuz var mı?

Stok soğutucu da yeter termal macununuz var mı?
Stok soğutucunun da yeteceğini biliyorum da açıkcası ferah bir sistem istiyorum.
Zamanın da işlemci sıcaklığından çok acı çektim.
Termal macunum yok bilgisayarı aldıktan sonra eksikleri tamamlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı