i5 12400F sistem Valorant en düşük ayarlarda 350 FPS veriyor

12400F 3060 ile Low ayarlarda 300-350 FPS veriyor videoda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5600X ile 600-700 FPS alanlar var. Tekli çekirdekte 12400F daha güçlü 5600X'ten

Monitörün Hz'sinden düşmediği sürece sıkıntı yok 300 FPS bence yeterince yüksek bir rakam.
Biliyorum yüksek olduğunu ama daha fazla almayı beklediğim ve ramlerimde bi mhz sorunu yaşadığım için sistemde uyumsuzluk falan mı var acaba diye düşündüm

Ayarları niye düşürüyorsun? GeForce Experience üzerinden oyunu optimize edin. En üst ayarlara çekicektir o.
Amacım görüntü değil performans

Beklemesi gayet normal. Tekli çekirdekte 5600X'ten bile güçlü bir işlemci. En az 450 alması lazım
Peki o zaman problem ne olabilir sizce, daha bu arkada nvidia kayıt şeysi açılmamış hali bu arada o yüzden tedirgin oldum

Biliyorum yüksek olduğunu ama daha fazla almayı beklediğim ve RAM'lerimde bir MHz sorunu yaşadığım için sistemde uyumsuzluk falan mı var acaba diye düşündüm

Amacım görüntü değil performans

Peki o zaman problem ne olabilir sizce, daha bu arkada NVIDIA kayıt şeysi açılmamış hali bu arada o yüzden tedirgin oldum

Amacım grafikleri kısmak FPS artırmaz sisteminiz fazlasıyla yeterli olduğu için. Dediğim gibi oyunu optimize edin GeForce Experience üzerinden.

Amacım grafikleri kısmak FPS artırmaz sisteminiz fazlasıyla yeterli olduğu için. Dediğim gibi oyunu optimize edin GeForce Experience üzerinden.

Anladım, ama FPS'im artmayacaksa bile gereksiz detay istemiyorum yine de düşükte oynarım bir de anisetropic filteringi kaç X kullanmam daha iyi.

Geri
Yukarı