i5 12400F ve RTX 3080 sistem için monitör ve soğutucu önerisi

Muncusu

Decapat
Daha fazla  

Arkadaşlar üsteki sistemi yarın alıyorum inşaallah. Sorum şu; sistemin stok fanı yerine sıvı soğutucu kullanmak istiyorum (urfa koşulları) nasıl bir soğutucu önerirsiniz?

Bu sistem için 2K veya 4K, hangisini tercih etmeliyim? Monitör bütçem maksimum 7500 TL'dir. F/P olarak klavye önerisi çok iyi olmak zorunda değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tıkanma derken nasıl oluyor? 2K da önerebileceğiniz monitör var mıdır?

Üst ayarlarda selefi olan RX 6800 XT'ye göre çok daha düşük FPS sunuyor anlamında. NVIDIA RTX 3000 serisinin VRAM kısmında saçmaladı. Monitörlerden çok anlamadığım için öneride bulunamayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu çok iyi ama bütçemi aşıyor =/
Üst ayarlarda selefi olan RX 6800 XT'ye göre çok daha düşük FPS sunuyor anlamında. NVIDIA RTX 3000 serisinin VRAM kısmında saçmaladı. Monitörlerden çok anlamadığım için öneride bulunamayacağım.
Anladım yani 2k da 3080 çok daha iyi performans veriyor. İlginiz için teşekkür ederim.

Bu çok iyi ama bütçemi aşıyor =/

Anladım yani 2k da 3080 çok daha iyi performans veriyor. İlginiz için teşekkür ederim.

Zorlayabilirseniz yıllarca değiştirmeden kullanacağınız bir monitör olur.
Keşke zorlayabilsem bende bunu düşüyordum ama fiyatı çok arttı.
Bu monitör'e bakabilirsin:
Soğutucu olarak bunu alabilirsin:

Bu daha iyiymiş sizin attığınızdan bunu alacağım çok büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı