i5 2400 driver güncelleme

aLi[GG]

Hectopat
Intel i5 2400 işlemcim var. Intel sitesine girdim Windows 10 64 Bit filtre koydum 1 tane dosya çıktı. İndirdim. Dosya .exe dosyası, peki üzerine tıklayıp kurmam mı gerekli yoksa ekstra bir şeye gerek var mı?

Tam olarak ne dosyasi daha açıklar mısın.
Sanırsam Intel HD Graphics 2000'in sürücüsü normal olarak kurabilirsiniz şu videodan yardım alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Her PC'de dahili ekran kartı olur mu?
Çünkü Intel HD Graphics benim ekran kartımı geçiyor :(
Varsa onu kullanacağım, nereden anlayabilirim?

Çünkü Intel HD Graphics benim ekran kartımı geçiyor :(
varsa onu kullanacağım, nereden anlayabilirim?

Senin var da pek iyi mi bilmiyorum Intel'in sitesinden işlemcini inceleyebilirsin.
Senin ekran kartın nedir?
Ayrıca driver i kurdun mu?

Her PC'de olmaz ama seninkinde Intel HD Graphics 2000 var imiş.

Aygıt yöneticisinden baktım görüntü bağdaştırıcılarına ama sadece harici ekran kartı var.
Varsa sanırım şöyle:
Bazı aygıtları güncelleyince adı değişiyor. Adı farklı bir şey her halde. Sen nereden anladın?
Araştırdım, harici takılı olduğu için gözükmüyormuş. BIOS'tan aktif edilebilirmiş. Peki nasıl?
Benimki masaüstüdür.

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisinden baktım görüntü bağdaştırıcılarına ama sadece harici ekran kartı var.
Varsa sanırım şöyle:
Bazı aygıtları güncelleyince adı değişiyor. Adı farklı bir şey her halde. Sen nereden anladın?
Araştırdım, harici takılı olduğu için gözükmüyormuş. BIOS'tan aktif edilebilirmiş. Peki nasıl?
Benimki masaüstüdür.

Ben Intel'in sitesinden baktım ve HD Graphics 2000 olduğunu öğrendim BIOS'da tam hatirlamiyorum ama kurcalasam bulurum o yüzden bir şey diyemiyorum tanıdığım var onun işlemcide de 2000 var onda da gözükmüyor zaten pek de iyi degildir zaten işlemci 2.nesil içindeki grafik birimi ne kadar iyi olabilir yani gerek yok 2000'e.

HD 5450 harici ekran kartım var. Kötü olduğu için bazı sitelerde HD 2000 Graphics geçiyor o kartı diyorlar, ondan dolayı.

İmkanı yok HD 5450'yi geçmesinin bir de şunu bil o HD Graphics'i açarsan RAMinden yiyecek onu da ayarlayabiliyorsun 64 ile 512 MB arası değer verebiliyorsun.

Geri
Yukarı