i5 2400 PC siyah ekranda kaldı

ogzkagan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, benim PC dün sorunsuz çalışıyordu. Neyse bilgisayarı kapattım sabah kalktığımda Windows logosu geldikten sonra siyah ekran oluyor. Fare imleci var ama hiçbir şey çıkmıyor. Simsiyah kaldi, BIOS'a girmeyi denedim BIOS'a giriyor. BIOS'tan başlatmayı denedim yine olmadı. Acaba işlemcinin ekran kartı mı arızalı tahminlerinizi bekliyorum. Sistemim bu şekilde.
i5 2400.
H61 anakart.
8 GB RAM.
Windows 10 Pro.
Onboard Intel HD Graphics 2000.
Bana bir yardımcı olur musunuz?
Şimdiden teşekkürler.

Windows 10'da bu sık oluyor CTRL alt delete yapın ve görev yöneticisini açın. Sonra en yukarıda program açın diyor yönetici olarak çalış CMD yazın. Sonra CMD'ye şunları yazın (sfc /scannow) yazın işlem 100 oldunda yeniden başlatın olmazsa Windows çökmüştür demektir.

CTRL alt delete ye basın görev yöneticisne girin kullanıcılara girin ve Windows gezginini yeniden başlat deyin sonra sol üstten yeni deyip explorer.exe deyin olmaz ise @YardimEdici01'in yöntemimi deneyim.

CTRL alt del Yapıyorum hiçbir değişiklik olmuyor.
CTRL alt delete ye basın görev yöneticisne girin kullanıcılara girin ve Windows gezginini yeniden başlat deyin sonra sol üstten yeni deyip explorer.exe deyin olmaz ise @YardimEdici01'in yöntemimi deneyim.

CTRL alt Del Yapıyorum hiçbir değişiklik olmuyor
Windows 10 mu kullanıyorsunuz?

Evet Windows 10 Pro kullanıyorum

Geri
Yukarı