i5 2400 RX 550 sistemde Unlost hızlandırma videosu sonrasında oyunlar açılmaz oldu

Selman5034

Hectopat
RAM
DDR3 1333MHZ 4x2 8GB RAM
Ekran kartı
RX 550 O.C 2 GB
Anakart
Esonic Asboard H61 1600 MHZ DDR 4
İşlemci
i5 2400
Unlost PC hızlandırma yaptım (son videosu) GB'ı yüksek oyunlar açılmıyor, ekrana bile gelmiyor. GTA V, BF1 kod hatası veriyor ama Forza Horizon 4 hata bile vermiyor. Diğer CS, Valorant gibi oyunlar açılıyor PC'nin kullanımında sorun yok Forza'ya GTA'ya doğrulama yaptım bir şey değişmedi.

Ha ek olarak AMD'nin yazılımı falan da çalışmıyor belirteyim.
İnternetim yavaş olmasa formatlarım direk de çok yavaş tekrardan yüklemek istemiyorum.

Son düzenleme:
Unlost PC hızlandırma yaptım (son videosu) GB'ı yüksek oyunlar açılmıyor, ekrana bile gelmiyor. GTA V, BF1 kod hatası veriyor ama Forza Horizon 4 hata bile vermiyor. Diğer CS, Valorant gibi oyunlar açılıyor PC'nin kullanımında sorun yok Forza'ya GTA'ya doğrulama yaptım bir şey değişmedi.

Ha ek olarak AMD'nin yazılımı falan da çalışmıyor belirteyim.
İnternetim yavaş olmasa formatlarım direk de çok yavaş tekrardan yüklemek istemiyorum.

Temiz bir formatla düzelir muhtemelen yanlış bir dosyayı sildin veya değiştirdin ondan kaynaklanıyordur.

Unlost'un yaptığını yapmamak lazım sistemi bozuyor. Yanlış yeri silmişsindir. Ben de yaşadım NVIDIA denetim masasın'dan bir yeri kapattıyordu sonra ETS 2 de yol grafiği çöp gibi oldu. Bir türlü düzeltemedim sonra NVIDIA Denetim Masası'ndan düzelttim. Sistemi hızlandıracağım diye saçma sapan şeyler yaptırıyor.

İlk önce bir sisteminize bakın. Eşekten at çıkmaz. Boşuna mı bunca insan sistem yükseltiyor. Bütçeniz olmayabilir anlıyorum fakat böyle abuk sabuk videolarla elinizdekinden de oluyorsunuz.

İlk önce bir sisteminize bakın. Eşekten at çıkmaz. Boşuna mı bunca insan sistem yükseltiyor. Bütçeniz olmayabilir anlıyorum fakat böyle abuk sabuk videolarla elinizdekinden de oluyorsunuz.

Yok sistemde bir sıkıntı yoktu zaten hep yapıyordum bunları baktım videosunu atmış izledim komple hepsini ben her ay düzenli olarak yapıyorum ama bu sefer anlamadığım bir şey oldu GB'si yüksek oyunlar açılmamaya başladı tekrar yükleyeceğim olmazsa format atacağım sistemde işimi görüyor bro rekabetçi oyunları sıklıkla oynuyordum kalanı konsoldan yine de herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı