i5 2400 Sisteme Oyun Önerisi

TimorYuan2

Kilopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Fiyatı maksimum 30-40 TL olsun. Daha yüksek olabilir fakat fiyatına değecekse eğer.
Sistemim:
i5 2400,
8 GB RAM,
NVS 315 ekran kartı.
Mafia ve Mafia 2'yi oynamayı düşünüyordum, fakat zevk verir mi emin değilim. Oyunun hikayesi içine çeksin ama aynı zamanda güzel işlesin bu hikayeyi istiyorum. Orta çağ dönemini konu alan oyunlara genelde çok sıcak değilimdir. Aksiyon tarzı bir şey olursa daha iyi olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Mafia 1 ve Mafia 2'yi alabilirsin, mafia 1 oynanışı biraz kanser edebilir ve çok zor olabilir fakat hikaye işlenişi ve o hikayeye seni çekmesi çok güzel. Bazı kısımlarda bölümü atlayıp direkt hikayeyi izlemek istiyorsunuz. Mafia 1'de sakın 1 mermi attıktan sonra mermi değiştirmeyin :)
Mafia 2 ise araba sürmesi keyifli hikayesi ortalama atmosferi nefis bir oyundur. Bence 2 oyunuda almalısın.

Mafia 1 ve Mafia 2'yi alabilirsin, mafia 1 oynanışı biraz kanser edebilir ve çok zor olabilir fakat hikaye işlenişi ve o hikayeye seni çekmesi çok güzel. Bazı kısımlarda bölümü atlayıp direkt hikayeyi izlemek istiyorsunuz. Mafia 1'de sakın 1 mermi attıktan sonra mermi değiştirmeyin :)
Mafia 2 ise araba sürmesi keyifli hikayesi ortalama atmosferi nefis bir oyundur. Bence 2 oyunuda almalısın.
İlk oyunu oynanışından dolayı pek içime sinmedi açıkcası, fakat almayı düşünüyorum. Başka öneriniz var mıdır peki?

Geri
Yukarı