i5-2400 Sisteme oyun tavsiyesi

Peki türü fark etmeksizin araba yarışı hariç hiçbir şey oynuyamaz mıyım? Zaman geçirebileceğim oyunlar arıyorum.
Oynarsınız. Mesela Age of Empires var. Şunu da önerebilirim, Forge of Empires, web tabanlı bir oyun. Tek eksisi bu. Ama tavsiyemdir, güzel oyun. Sizin dediğiniz türe yakın. Mesela Clash of Clans benzeri bir oyun.

Peki türü fark etmeksizin araba yarışı hariç hiçbir şey oynuyamaz mıyım? Zaman geçirebileceğim oyunlar arıyorum.

Aslında oynayabileceğin oyunlar dolu. Harici ekran kartı alırsan 2006 ve üzeri, yeni ve güncel oyunları da oynarsın.

Call of Duty (2003).
Stardew Valley.
Among Us.
Max Payne 1.
2D oyunlar.

Az önceki @Abdul0234'ün dediğine de katılıyorum.

Aslında oynayabileceğin oyunlar dolu. Harici ekran kartı alırsan yeni ve güncel oyunları da düşük grafiklerde oynarsın.

Call Of Duty (2003).
Stardew Valley.
Among Us.
Max Payne 1.
2D oyunlar.

Az önceki @Abdul0234'ün dediğine de katılıyorum.
2D oyun olarak, Starbound, Terraria, Stardew Valley var. Ama bunları kaldırabileceğine bile emin değilim. Bir süre sonra benim sistemimde bile FPS düşmesi yaşanıyor.
Ya LoL falan oynuyorum ama bir süre sonra canım sıkılıyor.
Sisteminiz kaldırıyor mu?

2D oyun olarak, starbound, Terraria, Stardew Valley var. Ama bunları kaldırabileceğine bile emin değilim. Bir süre sonra benim sistemimde bile FPS düşmesi yaşanıyor.

Sisteminiz kaldırıyor mu?

Ben hiç 2D oyun oynamadım. Sadece önerisini yapmış bulunuyorum. Bende onlardan şüpheliyim ama arkadaş boş yere üzülmesin daha fazla diye söylemedim.
Ben hiç 2D oyun oynamadım. Sadece önerisini yapmış bulunuyorum. Bende onlardan şüpheliyim ama arkadaş boş yere üzülmesin daha fazla diye söylemedim.

(Tabii bana diyorsanız).

(Tabii bana diyorsanız).
Yok hocam size demiyorum.
Bu dediklerinizi kaldırıyor.
Kaldırıyorsa oynayabilirsiniz. Güzel oyunlardır. Starbound benim sistemimde 30 FPS'i zor veriyordu. Ha şimdi aklıma geldi. Güzel fikir mi bilemiyorum ama Minceraft ve GTA Vice City, 3, San Andreas'da oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı