i5 2410 ve GT 540M için Windows önerisi

theblade

Hectopat
Öncelikle sistemi söyleyeyim;

Intel i5 2410.
NVIDIA GeForce GT540M 1GB.
4 GB RAM.
64 Bit.

Şu an Windows 10 kullanıyorum. Normalde Windows 7 Home Basic kullanıcısıydım. Windows 7 iken Zula ve ETS 2 açılırdı. Windows 10'a yükselttiğimden beri 2 oyuna da girilmiyor. Sizce bilgisayarıma uygun Windows hangisidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sistemi söyleyeyim;

Intel i5 2410.
NVIDIA GeForce GT540M 1GB.
4 GB RAM.
64 Bit.

Şu an Windows 10 kullanıyorum. Normalde Windows 7 Home Basic kullanıcısıydım. Windows 7 iken Zula ve ETS 2 açılırdı. Windows 10'a yükselttiğimden beri 2 oyuna da girilmiyor. Sizce bilgisayarıma uygun Windows hangisidir?

Windows 8.1 bence size uygun.

Windows 10 bilgisayarı öbürlerine göre çok fazla yorar. Sistemin de zayıf olduğundan biraz düşürmen gerek. Eğer linuxa alışıksan tavsiye ederim. Bazı oyunları direk yükleyemezsin ancak belirli uygulamalar ile kurulur. Onun dışında direk 7 ve 8.1 de yapabilirsin.

Oyun oynamam açıkcası. Sadece ETS2 oynuyordum. O ise Windows 10'da açılmıyor.
Hata mı alıyorsun yoksa fpsin mi düşük?
Yok hata almıyorum. Oyunda oynamıyorum. Sadece internette dolaşmak vs. için kullanıyorum.
Windows 7 Ultimate öneririm daha stabil çalışır sisteminde.
Tabi 8.1'de tercih edilebilir ama ben 7 tercih ederdim size kalmış.

Bende Windows 7 diyordum da destek bittiği için Windows 10'a yükseltmiştim. Şimdi geri dönmek istiyorum. :(

Son düzenleme:
Oyun oynamam açıkcası. Sadece ETS 2 oynuyordum. O ise Windows 10'da açılmıyor.

Yok hata almıyorum. Oyunda oynamıyorum. Sadece internette dolaşmak vs. için kullanıyorum.

Bende Windows 7 diyordum da destek bittiği için Windows 10'a yükseltmiştim. Şimdi geri dönmek istiyorum. :(

Yok hocam siz geri dönün Windows 7 sizin için en iyi tercih, olmadı 8.1 geçersiniz ama gerek kalmaz diye ümit ediyorum.

Geri
Yukarı