i5-2410M laptopta Windows 7 klasörler geç kapanıyor

• Konuyu başlatan actN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 354

actN

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar laptop bilgisayarıma Windows 7 Home Basic kurdum onda da aynı sorunu yaşadım Windows 7 Home Premium kurdum onda da aynı sorunu yaşadım sorun şu açtığım klasörleri kapattığımde linkini koyduğum videodaki gibi geç kapanıyor aynı sorun görev çubuğundada var orada ise açılan uygulama resmi uygulama kapandıktan sonra aynı yavaşlıkla kapanıyor aynı sorun Google Chrome uygulamasındada var yeni pencere açtığımda pencerenin yukarıda açılması diğerlerinde olduğu gibi aynı yavaşlıkla oluyor sistemimin kötü olduğundan dolayı değil bu durum ama neden olduğunu çözemedim Windows 10 Home yüklediğimde böyle bir sorun yok.
Laptop özellikleri;
i5-2410M işlemci.
GT 540M ekran kartı.
8 GB RAM.
Sorunun videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar laptop bilgisayarıma Windows 7 Home Basic kurdum onda da aynı sorunu yaşadım Windows 7 Home Premium kurdum onda da aynı sorunu yaşadım sorun şu açtığım klasörleri kapattığımde linkini koyduğum videodaki gibi geç kapanıyor aynı sorun görev çubuğundada var orada ise açılan uygulama resmi uygulama kapandıktan sonra aynı yavaşlıkla kapanıyor aynı sorun Google Chrome uygulamasındada var yeni pencere açtığımda pencerenin yukarıda açılması diğerlerinde olduğu gibi aynı yavaşlıkla oluyor sistemimin kötü olduğundan dolayı değil bu durum ama neden olduğunu çözemedim Windows 10 Home yüklediğimde böyle bir sorun yok.
Laptop özellikleri;
i5-2410M işlemci.
GT 540M ekran kartı.
8 GB RAM.
Sorunun videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürüm yükseltmeni öneririm bence sen bilirsin ama sonrasında yedeksiz dönmen imkansız 7'ye.

Win 8 sevmiyorum laptop un kendi sistemi Windows 7 Home Premium bu yüzden bunu kuruyorum Windows 10'da ara sıra donmalar oluyor bu yüzden Windows 7 kurdum ancak böyle bir sorunum var.

Yeni konular

Geri
Yukarı