Çözüldü i5 2410M Oyunları Açınca Mavi Ekran Vermesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SorrowSong

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Notebookumun Harddisk'i bozulmuştu. Bilgisayarımı, bilgisayarcıya verdim. 500 GB Harddiskimi 111 GB HDD ile değiştirmiş. Alan olarak bana hayli hayli yeter normalde. Her neyse Windows 7 32 bit kurmuş. Steam'dan Europa Universalis IV ve Half life oyununu bilgisayarıma indirdim. Oynayabiliyorum. Sıkıntı yok. Ondan sonra bilgisayarima discord indirdim. Setup'u açtığımda bilgisayar mavi ekran verdi. CS:GO ve Garrys Mod oyunlarini indirdim. Onlari açmaya çalışınca da mavi ekran verdi. Ama EU4 ve HL yi hala oynahabiliyorum. Bu sorunu çözmem için ne yapmam gerekir?
Not: 70 GB yer var.

Sistem özellikleri:
Intel i5 2410m
4 GB RAM
Intel HD Graphics 3000

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun çözüldü arkadaşlar.
Windows 7 64 bit kurdum ve düzeldi. Ama ben bunla alakası olduğunu düşünmüyorum, büyük ihtimalle ekran kartı sürücüsü yüzünden sorun yaşadım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiyem benim gibi format atmak yerine ekran kartı sürücüsünü kontrol etmeleridir.
Yine de teşekkür ederim hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı