Çözüldü i5-2410M sıcaklığı nasıl olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

proyic

Hectopat
Bu da görsel.
PC boşken bile 90 80'lerde.

Sıcaklık.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardım için zahmet olacak ama hocam atar mısın video?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer eski AMD Radeon güncellemesindeyseniz attığım videoya bakarak güncelleyip ayarları yapabilirsiniz.
100 90 çıkabiliyor test etmedim ama direk PC kapatıyor bir de.

Anakart zarar görmesin diye kendini kapatıyor bu benim eski bilgisayarım'da da oluyordu dediğim gibi termal macun fan temizliği yaparsanız iyi olur hem tanımadığınız bilgisayarcı olsa bile yanında durabilirsniz Max 30 dk sürüyor.

Hocam sıcaklıklar çok yüksek boşta bile 80 derece çok yüksek bir değer. Yüksek ihtimal oyuna girerseniz işlemci 100 derece olacak ve işlemciye zarar gelmesin diye sistem kendinı yeniden baslaticaktir. Termal macun ve fan temizliği yapın. Bilginiz yoksa teknik servise gönderin.

Ben pek bilmiyorum PC ile ilgili Intel APU ne demek şimdi hangisi lazım Valorant için uygunmu ekran kartım RAM güçlü.

Oyuna girdiğinizde ekran kartı ile girdiğinize emin olun 2.ci olarak ekran kartı ile girseniz bile PC kapanacaktır siz en iyisi termal macun fan temizliği yapın sonra bize geri dönüş yapın.

Geri
Yukarı