i5 2500 sistem Mount & Blade II: Bannerlord menü geçişlerinde FPS düşüşü oluyor

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Warband'dan zevk alamadım, çok eski geldi. Bannerlord'a geçtim fakat oyun içi hiçbir sorun yok, drop yok. Menülerde vs. her tıkladığımda drop yiyorum ve yaklaşık 3-4 saniye sürüyor. Bunun bir çözümü yok mudur? SSD'de iken de aynı, HDD'de kurulu iken de aynı.

Sistemim;
i5 2500, 8 GB DDR3 2x4 1333MHz, ASUS Dual RX 460 OC 2G, WD Blue 250GB SATA, Seagate 1TB 7200RPM.

Sistemle alakalı bir problem olduğunu düşünmüyorum. Fakat bu menü geçişlerindeki drop sorununu çözmeden oynamam imkansız gibi.

Warband'dan zevk alamadım, çok eski geldi. Bannerlord'a geçtim fakat oyun içi hiçbir sorun yok, drop yok. Menülerde vs. her tıkladığımda drop yiyorum ve yaklaşık 3-4 saniye sürüyor. Bunun bir çözümü yok mudur? SSD'de iken de aynı, HDD'de kurulu iken de aynı.

Sistemim;
i5 2500, 8 GB DDR3 2x4 1333MHz, ASUS Dual RX 460 OC 2g, WD Blue 250GB SATA, Seagate 1TB 7200RPM.

Sistemle alakalı bir problem olduğunu düşünmüyorum. Fakat bu menü geçişlerindeki drop sorununu çözmeden oynamam imkansız gibi.

Hocam oyun SSD de ise hard diski çıkarıp dener misin? Büyük ihtimalle düzelecek.

Hocam aynı sorunu ben yaşadım düzeldi hem de bu sorunu 2 defa yaşadım siz isterseniz dediğimi yapın kablolarını çekin HDD'nin sistemi kapatıp elektriği kestikten sonra.
Şuanda oyun HDD'de kurulu ama aklımda bulunsun, tekrar SSD'ye geçirirsem deneyeceğim.

Geri
Yukarı