i5 3065G1, MX230 sisteme oyun önerisi

Murat Çelebi

Centipat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
DDR 4 8 GB RAM,NVİDİA MX230 EKRAN KARTI,İNTEL CORE İ5 1035G1 CPU
Meslek
Bilgisayar Teknikerliği
RAM
8 GB RAM 1666 Mhz DDR4
SSD veya HDD modeli
128 GB NVMe BC511 SK hy SSD
Ekran kartı
NVİDİA MX230 2GB
İşlemci
İNTEL CORE İ5 1035G1
Sistem aşağıda belirttiğim gibidir, vakit geçirmelik kolay oyun önerileri verirseniz sevinirim.

Hikayeli tamamdır. Çok derin hikayesi olmasa da bir hikaye içeren oyunlardan ufak bir demet yapayım.
Red Faction: Guerrilla var. Mars'ta yaşayan işçilerin polis devletine karşı direnişini oynadığınız GTA tarzı bir oyun. Bina yıkımları falan güzeldir, çatışma fizikleri falan güzeldir (Attığınız bomba düşmanların üstünde durduğu köprüyü yıkabilir v.b).

Mirrors Edge: Parkur temalı bina çatılarında geçen bir oyun. Yine çok derin olmasa da bir hikayesi var ama ben işin parkur kısmı için oynamıştım. Hikayesi hakkında pek bir fikrim yok. Sanırım mesaj kuryeliği falan yapıyorduk.

Driver San Francisco: Amerikan Detektiflik dizisi tadında GTA vari bir oyun. Gerçi GTA yokken Driver vardı ya, neyse. Oyun San Francisco'da geçiyor, bir suç zincirini çözmeye çalışıyorsunuz o kadar söyleyeyim.

The Incredible Adventures of Van Helsing: Eğer ARPG türünü seviyorsanız buna da göz atın derim. İsmi bir şeyler anlatıyor olmalı.

Kingdoms of Amalur: Reckoning: Bu da World of Warcraft'ı andıran grafikleriyle devasa açık dünyasıyla, hafif ARPG tadında bir oyun.

L.A. Noire: 1930'ların Los Angeles'inde bir cinayet detektifini oynuyorsunuz. Şu anda 43 lira indirimde. Böyle bir oyuna bedava. Tek sıkıntısı 30FPS sabit.

Mad Max: Filmini izlediyseniz az çok biliyorsunuzdur. Şu anki fiyatı 59 lira ama indirimlerde 15 liraya düşüyor.

Spec Ops: The Line: Bu oyun da gayet güzel hikayesi olan 3. bakış açısından oynanan askeri bir oyun. Çok detay vermeyeyim siz oynayın.

Mass Effect 1-2-3: Eğer ilk Mass Effect sizi grafik olarak üzmezse ve uzaya birazcık merakınız varsa bu üçlemeyi bitirin derim. Harika bir uzay orkestrasıdır.

Fallout: New Vegas: Post apokaliptik bir dünyada, Vegas şehrinde geçen bir oyun. RPG ögeleri ağır basar. Tavsiye ederim.

Yukarıda yazdığım oyunların çoğunu GT840m ekran kartlı laptopta oynadığım için yazıyorum. Muhtemelen sizdeki cihazda da çalışacaktır.

Hikayeli tamamdır. Çok derin hikayesi olmasa da bir hikaye içeren oyunlardan ufak bir demet yapayım.
Red faction: Guerrilla var. Mars'ta yaşayan işçilerin polis devletine karşı direnişini oynadığınız GTA tarzı bir oyun. Bina yıkımları falan güzeldir, çatışma fizikleri falan güzeldir (attığınız bomba düşmanların üstünde durduğu köprüyü yıkabilir vb).

Mirror's Edge: Parkur temalı bina çatılarında geçen bir oyun. Yine çok derin olmasa da bir hikayesi var ama ben işin parkur kısmı için oynamıştım. Hikayesi hakkında pek bir fikrim yok. Sanırım mesaj kuryeliği falan yapıyorduk.

Driver: San Francisco: Amerikan detektiflik dizisi tadında GTA vari bir oyun. Gerçi GTA yokken driver vardı ya, neyse. Oyun San Francisco'da geçiyor, bir suç zincirini çözmeye çalışıyorsunuz o kadar söyleyeyim.

The ıncredible adventures of van helsing: Eğer arpg türünü seviyorsanız buna da göz atın derim. İsmi bir şeyler anlatıyor olmalı.

Kingdoms of amalur: Reckoning: Bu da World of Warcraft'ı andıran grafikleriyle devasa açık dünyasıyla, hafif arpg tadında bir oyun.

L. A. Noire: 1930'ların Los Angeles'inde bir cinayet detektifini oynuyorsunuz. Şu anda 43 lira indirimde. Böyle bir oyuna bedava. Tek sıkıntısı 30FPS sabit.

Mad Max: Filmini izlediyseniz az çok biliyorsunuzdur. Şu anki fiyatı 59 lira ama indirimlerde 15 liraya düşüyor.

Spec Ops: The Line: Bu oyun da gayet güzel hikayesi olan 3. bakış açısından oynanan askeri bir oyun. Çok detay vermeyeyim siz oynayın.

Mass Effect 1-2-3: Eğer ilk Mass Effect sizi grafik olarak üzmezse ve uzaya birazcık merakınız varsa bu üçlemeyi bitirin derim. Harika bir uzay orkestrasıdır.

Fallout: New Vegas: Post apokaliptik bir dünyada, Vegas şehrinde geçen bir oyun. RPG ögeleri ağır basar. Tavsiye ederim.

Yukarıda yazdığım oyunların çoğunu GT840M ekran kartlı laptopta oynadığım için yazıyorum. Muhtemelen sizdeki cihazda da çalışacaktır.

Çok sağ ol dostum hepsini not aldım müsait bir zamanda deneyeceğim.

Geri
Yukarı