i5 3210M laptop LoL FPS Düşüşü

KathaKulli

Decapat
Daha fazla  
LoL yükledim 2 gündür oynuyorum, oyun başlangıcında 60 FPS (çünkü 60 FPS'ye sabitledim) oyunun 10. dakikasından sonra birdenbire 25-30 FPS'e düşünüyor, oyun sonuna kadar da böyle devam ediyor. Laptopta fazla ısınmadan olmuyor, ne yapmam gerekiyor? Nasıl bir ayar gerek?

LoL yükledim 2 gündür oynuyorum, oyun başlangıcında 60 FPS (çünkü 60 FPS'ye sabitledim) oyunun 10. dakikasından sonra birdenbire 25-30 FPS'e düşünüyor, oyun sonuna kadar da böyle devam ediyor. Laptopta fazla ısınmadan olmuyor, ne yapmam gerekiyor? Nasıl bir ayar gerek?

İstemcide iken sağ üstten ayarlara tıklayın. Açılan menünün sol kısmından oyunu seçin ve DX9 modunu açın. Bir ihtimal sorunu çözebilir.

Isınmaz ise düşmez o kadar. Geçen ben de ayni islemciyle oynadim. Belli bir noktadan sonra FPS düşüyor ve bir muddet sonra FPS 0'a dusup cikiyor geri.

Teşekkürler deneyeceğim, peki başka yapmam gereken bir ayar var mı? (oyun da değil, laptop ayarlarında)

NVIDIA Denetim Masası'ndan her şeyi yüksek performansa ayarlayın. Bağlantılı optimizasyon'u açın. Önceden oluşturulmuş kare sayısını da 2 yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı