i5 3210M sisteme işletim sistemi önerisi

Intel Core i5 3210M işlemci.
AMD Radeon HD 7600M series 2 GB ekran kartı.
6 GB RAM ve SSD var şu an 8.1 kullanıyorum Linux veya farklı bir tarayıcıya geçmek mantıklı mı?
Normalde Valorant ve Minecraft oynuyorum ama bu son güncellemelerden sonra özellikle Valorant'ı zaten oynayamıyorum MC'de sıktı yanı oyun oynamayacağım ona göre önerirseniz sevinirim.

Aynı işlemcili GT740MLI laptopu 4-5 sene kullandım Windows 10 Pro geç direk rahat kaldırıyor sistem. Ben paso Pro kullandım Home pek tavsiye etmem Linux isteğine bağlı.

Aynı işlemcili GT740MLI laptopu 4-5 sene kullandım Windows 10 Pro geç direk rahat kaldırıyor sistem. Ben paso Pro kullandım Home pek tavsiye etmem Linux isteğine bağlı.
Pro i5 3. nesil için ölüm demek aşırı yorar işlemciyi ve gereksiz özellikler var. Ama zevkler tartışılmıyor :)

Hocam benim ekran kartı driverı 8.1 harici sorunlu zaten sitede Windows 10 driverı 300 MB 8.1 350 saçma bir durum var bilmiyorum neden ama 8.1 dışında çok FPS kaybı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı