i5-3210M Sistemin kasması

pamolsw

Femtopat
Normalde her oyunda ortalama FPS alıyordum. Bilgisayarıma Windows'u etkinleştir yazısı gitmesi için bir crack kurduktan sonra interneten üzerinden açtığım oyunda bile kasmaya başladı. LoL'de 90-100 FPS alırken en düşük ayarla da 15'i geçmiyor. 3-4 kez format attım yine de düzelmedi. Sanırım sorun ondan kaynaklı değil sizce neden olmuş olabilir? Bilgisayarı dolaptan düşürmüştüm 3-4 ay önce fakat yine bir sıkıntı yoktu. Böyle bir sorunu Google'de ne kadar arasamda bulamadım.
Ekran kartı işlemciye gömülü Intel HD Graphics 4000 ve NVIDIA GeForce GT 635M.

Intel Core i5-3210M CPU @2.50 GHz.
6 GB RAM.
64 Bit.

Normalde her oyunda ortalama FPS alıyordum. Bilgisayarıma Windows'u etkinleştir yazısı gitmesi için bir crack kurduktan sonra interneten üzerinden açtığım oyunda bile kasmaya başladı. LoL'de 90-100 FPS alırken en düşük ayarla da 15'i geçmiyor. 3-4 kez format attım yine de düzelmedi. Sanırım sorun ondan kaynaklı değil sizce neden olmuş olabilir? Bilgisayarı dolaptan düşürmüştüm 3-4 ay önce fakat yine bir sıkıntı yoktu. Böyle bir sorunu Google'de ne kadar arasamda bulamadım.
Ekran kartı işlemciye gömülü Intel HD Graphics 4000 ve NVIDIA GeForce GT 635M.

Intel Core i5-3210M CPU @2.50 GHz.
6 GB RAM.
64 Bit.
Yaptıktan sonra olmuş daha ne arıyorsun ? MalwareBytes ile tarattır.

Korsan yazılımlar bilgisayarınıza virüs bulaştırır. Yüksek ihtimalle bilgisayarınıza virüs bulaştı ve arkaplanda bilgisayarınızı yoruyor. Kaspersky Security Cloud ve Malwarebytes ile TAM tarama yapmalısınız.

Cihazınızda büyük ihtimalle virüs bulunuyor. Kaspersky Security Cloud ve Malwarebytes ile sistemi taratın. Garanti olmasını istiyorsanız temiz kurulum yapıp OEM Key ile etkinleştirin. Fiyatı gayet makul zaten.

Crack yaptığınïz uygulamadan virüs bulaşmış büyük ihtimalle. Aynı olay farklı bir şekilde başıma geldi. RTX 2060'lı bilgisayarımda oyunlar bile açılmıyordu. Ne kadar format atsamda düzelmemişti. Bilgilerimin oldugu kısma virüs bulaşmış ve her formatta oradan tekrar Windows'un olduğu diske yayılmış.

Crack yaptığınïz uygulamadan virüs bulaşmış büyük ihtimalle. Aynı olay farklı bir şekilde başıma geldi. RTX 2060'lı bilgisayarımda oyunlar bile açılmıyordu. Ne kadar format atsamda düzelmemişti. Bilgilerimin oldugu kısma virüs bulaşmış ve her formatta oradan tekrar Windows'un olduğu diske yayılmış.
İşte bu tarz olaylar yaşamamak için ya orijinal kullanmak ya da hiç kullanmamak gerekiyor.

arkadaşlar malware ile tarattım fakat olmadı dediğim gibi ben donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum . bana anakartta çizik var dendi fakat nasıl bu kadar fazla etkileyebiliyor bu durum anlamış değilim fiyatlarda cok ucuk 600-1000 TL diyor yaptırtmaya da değer mi ki ?

Arkadaşlar malware ile tarattım fakat olmadı dediğim gibi ben donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Bana anakartta çizik var dendi fakat nasıl bu kadar fazla etkileyebiliyor bu durum anlamış değilim fiyatlarda cok ucuk 600-1000 TL diyor yaptırtmaya da değer mi ki?

Bunun çizikle ilgili olduğunu sanmıyorum. BIOS ayarlarını defaulta getirip dener misiniz? Ayrıca kesinlikle o dediğiniz yere yaptırmayın baya kazıklamaya çalışmışlar. İşlemci ekran kartı sıcaklıklarını paylaşır mısınız ?

Yeni konular

Geri
Yukarı