i5 3210M ve GT 630M için oyun tavsiyesi

KaanSkywalker

Kilopat
Selamlar, başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarıma uygun oyun önerilerinizi bekliyorum ama hem sisteme uygun olsun hem de sizin daha önce oynadığınız bir oyun olsun. :)

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT630M (1GB 128 Bit)
İşlemci: Intel Core i5 3210M 2.5GHz
RAM: 8 GB

Ayrıca bu sistemde hangi futbol oyununu tavsiye edersiniz FIFA, PES?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel zamanlardı be. FIFA ondan sonra 15-16'da güzeldi 17'den sonraki tüm oyunlar ultimate team üzerine kuruldu. 17,18,19,20 bu dört oyunda bir birinden farksız ve rezalet oyunlar. Bu arada oyun önerisi olarak futbol oyunu dışında : Mafia 2 (Eski versiyonu )

Ne tür oyunlardan zevk alırsınız ? Ayrıca buna biz değil siz karar vermelisiniz. Ben mesela ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum.

Evet, haklısınız. Sistem fazla iyi olmadığından her oyunu oynayamıyorum o yüzden konu açmak istedim. :)
Sistemim kaldırsa RDR2 ve Mafia 3 gibi açık dünya oyunları oynarım çokta merak ediyorum ama 2-3 seneden önce oynamam mümkün değil. :)

Ben daha çok RPG sevsem de FPS de eğer hikayesi iyiyse neden oynanmayayım ki?
Mafia 2, GTA 4, GTA 5, Assassins Creed serisi sevdiğim oyunlardan. Ayrıca karakter gelişimi de bana ayrı bir haz veriyor.

FIFA 14'ün güncel ransfer yamasıda var ama fifa 15 benim Pc de anlamsız şekilde kasıyordu. Fifa 15 ve üstüde kasıyor. (Pes 2017 çok rahat oynayabiliyordum ama?)

Güzel zamanlardı be. FIFA ondan sonra 15-16'da güzeldi 17'den sonraki tüm oyunlar ultimate team üzerine kuruldu. 17,18,19,20 bu dört oyunda bir birinden farksız ve rezalet oyunlar. Bu arada oyun önerisi olarak futbol oyunu dışında : Mafia 2 (Eski versiyonu )

Evet güzel zamanlardı. :) 16''yı alex hunter için indirmiştim ama maalesef sistemimde kasıyor en düşük ayarlarda bile. Kariyer oynamayı çok severim ama sadece youtubeden video izlemekle yetiniyorum. Mafia 2 En sevdiğim oyundur bu arada en son oynadığım oyun mafia 2. Şuan ac serisine bakıyorum ama black flagte kasıyor. 2, brotherhood ve 3ude oynadım. :)

Selamlar, başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarıma uygun oyun önerilerinizi bekliyorum ama hem sisteme uygun olsun hem de sizin daha önce oynadığınız bir oyun olsun. :)

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT630M (1GB 128 Bit)
İşlemci: Intel Core i5 3210M 2.5GHz
RAM: 8 GB

Ayrıca bu sistemde hangi futbol oyununu tavsiye edersiniz FIFA, PES?
hocam aynı laptop bendede var online istiyorsan point blank bakabilirsin

Geri
Yukarı