i5-3210M Windows 7'den Windows 10'a geçiş

wexff

Hectopat
Şu an Windows 7 kullanıyorum ve Windows 10'a geçiş yapmak istiyorum. Ücretli olarak değil, deneme sürümü olarak kullanacağım. En kolay şekilde nasıl geçerim?

Sistem özellikleri;
Ekran kartı: HD4000.
İşlemci: i5 3210M.
RAM: 6 GB.

Yazdilarini okudumda becerebilirsen bunu kur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 düşünürseniz Home sürümünü öneririm ben 4 GB RAM ve HDD ile kullanıyorum şu an akıcılık yok ama performansından memnunum 8.1 daha hızlıydı ancak orijinal lisansım var bir de 2 yıla 8.1 desteği biticeği için alışmak gerek diye geçtim oyunlar da bir FPS düşüklüğü yaşamadım gerekli performans ayarlarını yaptım ShutUp10 denilen uygulama ile gereksiz servisleri kapattım ve kullanıyorum hele ki SSD niz varsa çok iyi verim alırsınız Windows 10 dışın da Full performansa yatkın bir işletim sistemi arıyorsanız Windows 8.1 Home Single Language inanılmaz hafif ve çok stabil çalışıcaktır umarım yardımcı olmuşumdur.

Arkadaşlar SSD mevcut ancak 111GB ve başka depolama birimim yok. Durum şunu gösteriyor ki 8.1 geçmem daha sağlıklı.
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme:
Arkadaşlar SSD mevcut ancak 111GB ve başka depolama birimim yok.
Eki Görüntüle 754569

Çok oyun oynayan biriyseniz yetersiz kalabilir onun da dışın da geçilebilir Home sürümüne geçin gereksiz arka plan uygulamalarını kapatın gerekli performans ayarlarını yapın SSD olduğu için gayet hızlı olacaktır memnun kalmazsanız Windows 8.1 Home Single Language geçebilirsiniz HDD'ler de bile çok hızlı çalışıyor Windows 7 kullanıcak kadar eski değil sisteminiz buyurun link bırakayım.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal

Çok oyun oynayan biriyseniz yetersiz kalabilir onun da dışın da geçilebilir Home sürümüne geçin gereksiz arka plan uygulamalarını kapatın gerekli performans ayarlarını yapın SSD olduğu için gayet hızlı olacaktır memnun kalmazsanız Windows 8.1 Home Single Language geçebilirsiniz HDD'ler de bile çok hızlı çalışıyor Windows 7 kullanıcak kadar eski değil sisteminiz buyurun link bırakayım.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal
Çok oyun oynuyorum bundan yetersiz kalacaktır, 8.1 aşağı yukarı 10 kadar yer kaplamıyorsa 8.1 geçmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı