i5 3230M 1050Ti alınır mı?

deniz topuz

Decapat
Merhaba ben 1050 Ti ekran kartı almayı düşünüyorum sizce alınır mı bilgisayarın özellikleri şunlar.

• Işlemci ön bellek: 3 MB.
  • Işlemci teknolojisi: Core i5.
  • Işlemci hızı: 2.6 GHz.
  • Işlemci numarası: 3230M.
  • Işlemci markası: Intel.
  • RAM tipi: DDR3.
  • RAM (sistem belleği):10 GB.

Merhaba ben 1050 Ti ekran kartı almayı düşünüyorum sizce alınır mı bilgisayarın özellikleri şunlar.

• Işlemci ön bellek: 3 MB.
  • Işlemci teknolojisi: Core'i5.
  • Işlemci hızı: 2.6 GHz.
  • Işlemci numarası: 3230M.
  • Işlemci markası: Intel.
  • RAM tipi: DDR3.
  • RAM (sistem belleği):10 GB.

Bilgisayarınız laptop mu? Yoksa Turbox mu?

Besleyemez, boşuna almış olursun. Zamanında güzel kazık yemişsin kardeşim, i5 ayağına laptop işlemcisi takılmış bir kasa almışsın, bu işlemciyle en fazla besleyeceğin GTX 650 ve türevi güçte kartlar.
aslında kazık yemedim bi tanıdık dan geldi ozamanlar bende xbox vardı ben pc alsam asla böyle bi pc almazdım zaten

aslında kazık yemedim bi tanıdık dan geldi ozamanlar bende xbox vardı ben pc alsam asla böyle bi pc almazdım zaten

Ben masaüstü bilgisayarlara takılan mobil işlemcili dandirik kasalardan birini aldın sandım, bunun sebebi ise mobil işlemcili bilgisayarına masaüstü ekran kartı sorman. Normal şartlarda böyle bir şey yapabilmen mümkün değil, eGPU olayı ise fazla pahallı o yüzden boşverin.

Ben masaüstü bilgisayarlara takılan mobil işlemcili dandirik kasalardan birini aldın sandım, bunun sebebi ise mobil işlemcili bilgisayarına masaüstü ekran kartı sorman. Normal şartlarda böyle bir şey yapabilmen mümkün değil, eGPU olayı ise fazla pahallı o yüzden boşverin.
knk ben laptop a 1050 ti takabilir miyim bide istersen bak pc im bu: lenovo g500 intel i 5 bitek bende 8 gb lık ekstra ram var

Yeni konular

Geri
Yukarı